Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bilety na finały MŚ FIFA U-20 Polska 2019. Ruszyła przedsprzedaż

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 lutego 2019 r. o 15:52 Powrót do artykułu
Fajnie że można kupić bilet strona ładuje się dwie godziny do tego zdany mecz gruppwy nie odbywa się w lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakbyś logował się o godz 12.05 czekałbyś 2min.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie, że można kupić. Ale jak nie masz karty VISA to o zakupie w tej chwili możesz zapomnieć. Fajnie no nie?? Ja nie mam więc o zakupie mogę pomarzyć. Nie wiem jak to jest możliwe, przecież to to totalna dyskryminacja innych kart. W takim razie jak są to Mistrzostwa Świata - to płaćmy też w USD lub EUR. PARANOJA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Logowałem się chwilę po 12 i czekałem 45 minut. Bilety wybrałem, zrobiłem wszystko jak kazali a teraz czekam 24 godziny a na monitorze ciagle kręci się "Zapytanie jest przetwarzane". Nie wiem czy wyłączyć to cholerstwo czy czkać dalej a boję się żeby bilety mi nie przepadły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano 27 lutego 2019 o 11:33 Logowałem się chwilę po 12 i czekałem 45 minut. Bilety wybrałem, zrobiłem wszystko jak kazali a teraz czekam 24 godziny a na monitorze ciagle kręci się "Zapytanie jest przetwarzane". Nie wiem czy wyłączyć to cholerstwo czy czkać dalej a boję się żeby bilety mi nie przepadły ============================================================ i udało Ci się coś z tym zrobić? u mnie taki sam problem się pojawia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...