Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

EURO U21 2017 w Lublinie. Miasto szykuje się na przyjęcie nawet 45 tys. gości

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 marca 2017 r. o 11:56 Powrót do artykułu
a tak na marginesie to mam bilecik na meczyk ze Słowakami...i jestem gość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....kolejny dowód na degrengoladę i oderwanie od otaczającej nas smutnej rzeczywistości przez ludzi pokroju Żuka! Sprowadzanie do miasta jakichś nieprzewidywalnych, nie możliwych do weryfikacji pod względem narodowościowym, wyznaniowym i politycznych hord zachodnioeuropejskiej dziczy jest szkodliwy. Mam nadzieje, że to ostatni, ale i możliwy do ukarania pomysł tych lewaków bez chęci zaakceptowania faktu, iż nasza doświadczona ojczyzna jest nie tylko katolicka, ale i chrześcijańska! Ludzie wierzący nie pozwolą na degradację naszego miasta do roli burdelu dla zboczeńców z portfelami wypełnionymi walutą obcą .... Cnotą rządzących jest wsłuchiwanie się w wolę narodu i ich nauczycieli moralnych!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam na mecz ze Szwedzinami i tyż jestem gość! Tak na marginesie, to na telebimach przed meczem i w czasie przerwy można by puścić fragmenty "Potopu"! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dał głos przygłup z degrengoladą umysłu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do użytkownik niezarejestrowany 27 minut temu.Debil jesteś i tyle w tym temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To będzie raczej kompromitacja dla organizatorów. Obecnie wystarczy już nawet 2,5tys widzów aby ostatni w kolejce wchodzili 5 minut przed końcem pierwszej połowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj napatrzą się cudzoziemce. Dla Szweda świętojebliwy Lublin to taka sama egzotyka, jak dla nas Karaczi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc na Podzamcze to raczej Bangladesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
To będzie raczej kompromitacja dla organizatorów. Obecnie wystarczy już nawet 2,5tys widzów aby ostatni w kolejce wchodzili 5 minut przed końcem pierwszej połowy.
Nauczcie się obłsugiwać maszyny do zczytywania biletów i przychodzić wcześniej to wejdziecie na czas. Połowa ludzi którzy przychodzą na mecz niewłaściwie wciska na siłe bilety do tej szczeliny albo ma źle złożony bilet to nie ma się co dziwić, że kolejka długa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prognoza ilości turystów Tego samego autora co POdawał do UE ilość widzów na ARENIE i ilość pasażerów na lotnisku Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie prezydencie do roboty zagon fachowców na męczenników Majdanka by tam zdążyli bo coś słabo im idzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
45 tys. gości? Skąd ta informacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie bilet jest kłopotem tylko minimalne szczeliny, na Narodowym samo okienko jest dużo większe i problemu nie ma, Pozatym obie proste mają za mało wejść każda o co najmniej po 1. np na tzw wesołą ferajną wchodzisz jak na H. To samo na trybunę od ludowego idziesz przez róg stadionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie bilet jest kłopotem tylko minimalne szczeliny, na Narodowym samo okienko jest dużo większe i problemu nie ma, ...
Poszerzyć szczeliny!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m napisał:
..., Pozatym obie proste mają za mało wejść każda o co najmniej po 1. np na tzw wesołą ferajną wchodzisz jak na H. To samo na trybunę od ludowego idziesz przez róg stadionu.
Na mecze ME U21 będzie inne wchodzenie niż na mecze ligowe. Było to ćwiczone przy okazji meczu Polska - Wegry. Niezłe zamieszanie było. Normalne wejścia pozamykane a porobione jakieś takie od strony Parku Ludowego na osobnym płotku.  A to się ludziska zdziwią!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Służby powinny zająć się dystrybucja biletów. Z daleka to śmierdzi esbecka mafią. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ty ***isz oszołomie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...