Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Franciszek Smuda oficjalnie w Górniku Łęczna

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 grudnia 2016 r. o 14:49 Powrót do artykułu
Dzis rano rzecznik Gornika w programie porannym TVP Lublin mowil ze nic nie wie o powolanu Smudy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno wynajęli Franzowi mieszkanko na Willowej...tak tylko słyszałem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak długo będą zmieniać trenerów, piłkarzy bo się nie nadają a prezes, który nie potrafi znaleźć sponsorów i zsyła do innego miasta drużynę ciągle trwa na posterunku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Źycie pokaźne. .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świetne zdjęcie. widać, że robił je doświadczony fotograf! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
podobno wynajęli Franzowi mieszkanko na Willowej...tak tylko słyszałem...
W Łęcznej nie ma ulicy Willowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ nisko upadł!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie musisz powtarzać plotek jakie zasłyszałeś w maglu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzymy   utrzymania  Górnikowi ,i dobrewpisanie histori  Górnika Lubelskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty "lubelak ",Łęczna to pozostała tylko z nazwy( już niedługo). I tak wszyscy piłkarze i trenerzy mieszkają w Lublinie ,więc będą mieć bliżej do roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Turce powinien zamieszkać, toby miał blisko i na lubelską Arenę i na stadion Górnika w Łęcznej! :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry ruch ze strony Klubu, myślę że lepszego trenera w obecnych okolicznościach (środek sezonu, ograniczony budżet) nie można było sobie wymarzyć. Co by nie mówić to naprawdę głośne nazwisko w polskiej piłce. Oby wyniki za tym poszły, powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jordan Ty start Siwy dziadu od logistyki - rozszyfrowałem Cię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekamy na wyniki Górnika pozostało 16 meczy ile można zyskać ile stracić to pod koniec maja lub na początku czerwca wszystko będzie jasne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusze jeszcze szczekają o grze w lbn a co kolejka to ujemny rekord frekwencji buahaha.To już nawet ślepy dostrzegł że projekt Enea arena twór jest niewypałem.Teraz będą Smude oglądać,szkoda że mu jeszcze dobrze w przerwie nie zrobią buahaha.Do Warszawy miernoty na mecz a nie ślinka w necie a 1,5 tyś.na bilecie hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górnik zacznie wygrywać to i Arena będzie pełna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie którzy to piszą bo piszą , jak Górnik zacznie wygrywać to będzie pełen stadion , to jak to jest albo się jest z Drużyną ze względu na wyniki albo wcale się nie wypowiadam, Górnik jak by grał na macierzystym stadionie to na pewno miał by wyniki lepsze, Tylko nikt do tego się nie przyzna że to był Największy błąd od istnienia klubu "zmiana logo też" więc dajecie już spokój z areną że tam jest super bo każdy widzi jak jest na prawdę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiszą mnie wypowiedzi kibiców z Łęcznej , że gdyby Górnik Łęczna grał wŁęcznej to wyniki punktowe były by lepszea ,aja twierdzę odwrotnie dzieki Lublinowi ,peleton nie odjechał daleko .Zapominacie że SEDZIOM PIŁKARSKIM nie o pasował dojazd do Łęcznej jak i piłkarzy drużyn Estraklasy Komunikacje  co robić po zawodach ??zapominają że Górnik został bardzo osłabiony Bozić ,Nowak Bielak czy inni ,a nowi długo sie wkoponowali w dróżynę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z twojej wypowiedzi wynika że jesteś ze spółki sa. Skoro wiesz że sędziowie narzekali kibice piłkarze ze jest taki zły dojazd, tylko się zastanawiam czy byłeś na innych meczach w Polsce jeszcze gorsze są dojazdy pod stadion jak w Łęcznej np. Jaga. Głupka takie gadanie ze w Łęcznej to wszystko źle , a z pod Cyrku Arena po Legii to wyjechać się dało baran jesteś , teraz luźno jest bo ludzi na meczach nie ma i nie masz jak tego sprawdzić zresztą Jesteś nie porozumienie takie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górnik Górnik Górnik goool Górnik gool Górnik gooOOool! Miała matka córkę - córkę jedyną chciała żeby z Górnikiem grała pod pierzyną ! Niech żyje Góóóórnik - Górnik i Motorek ! i niech oba grajo w Lublinie -.. najlepiej we wtorek :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...