Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Górnik Łęczna kontra lider z Lubina

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 sierpnia 2016 r. o 18:34 Powrót do artykułu
No to Kibice z Areny na mecz z Górnikiem do Zagłębia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie jakaś wzmianka o grze na Arenie? Jak to tak? Nic? Ani słowa? Redaktorze artykuł do poprawki bo góra nie będzie zadowolona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górnicy cały Lublin i region trzyma kciuki za was oby z Lubina napływały dobre wiadomości po 17 .30 w niedziele po meczu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rusz tyłek do Lubina dopingować a nie trzymasz ekstraklase słuchając wieści z tv lub radia arenowy widzi hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mendrkujcie jak trza to trzeba . NATRA na miedziowych . GKS Łęczna górą . 1 punkcik ugrać . a może i 3 . Doping dla Dumy Lubelszczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
No to Kibice z Areny na mecz z  Górnikiem do Zagłębia
Za daleko maja do Lubina bilety na sektor przyjezdnych drogie, goraco na dworze daj im spokoj lituja sie ze na arene przychodza a ty im kazesz po polsce jezdzic ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widzę najmniwjszych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie widze nawet najmniejszych szans dla piłkarzy górnika w meczu z zagłębiem mój typ 3 lub 4 do 0 dla lubina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak się okazuje wygranie z legią wcale nie jest trudne. niemniej myślę, że dzisiaj górnik ma nikłe szanse na wywiezienie choćby jednego punktu. dlatego na portalu ***przedmeczem.info/ postawiłem 2:0 dla zagłębia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...