Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jakub Wierzchowski: Bramkarz uprawia sport indywidualny

Utworzony przez obserwator lb podwórka, 27 grudnia 2013 r. o 11:09
 Panie   JAKUBIE   życzę powodzenia w szlifowaniu dobrych bramkarzy patrz   Motor Lublin trenuje słaby spadochroniarz Prim ,gdzie w Lublinie tylu nauczycieli własnie bramkarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój syn trenuje w KEEPERTEAM i ja, a co najważniejsze on jest bardzo zadowolony. Efekty widać z treningu na trening. Robicie Panowie trenerzy bardzo dobrą pracę. Powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jest szkólka bramkarska to ja jestem Lew Jaszyn.Po prostu jest to prywatny biznes.Niech lepiej nie opowiada  że z Lubelszczyzny ktoś się wybije,po prostu bez znajomości nie ma szans wyrwać się z Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska zawsze słynęła z bardzo dobrych bramkarzy. Teraz być może będziemy mieć " swoje " dumy z Lubelszczyzny. Życzę powodzenia :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby nie miał znajomosci nigdy by nie przeszedł z Górnika  Łęczna do Wisły Kraków.Sam talent nie wystarczy aby trafić do wyższej ligi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie zapomnieliście przypadkiem o Radku Paciorkowskim? ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...