Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Juniorzy Motoru przegrali z Cracovią 1:2. Coraz trudniej o utrzymanie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 maja 2019 r. o 15:43 Powrót do artykułu
Utrzymać się nie utrzymają. Kwestia tego co poszło nie tak? Zmiana trenera nic nie dała bo błędy były popełnione gdzieś wcześniej. Myślę że plan który jest i był nakreślony nie wypalił a jeszcze teraz jak pisze się ze juniorzy trenuja i kształcą taktykę pierwszego zespołu to ktoś chyba odkrył ameryke. Nie róbmy jaj tylko zacznijmy się rozliczać z tego co się wykonuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zelusie przegrały znowu... uuuuu jak szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dorabiajmy fałszywej ideologii. Jasik jechał na dwóch dobrych (99) i b.dobrych (00) rocznikach. Jak przyszły do clj słabsze roczniki (01 i 02) ... to zwyczajnie czar prysł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W klubie brakuje planu szkoleniowego, odkąd odszedł z klubu Zasada nie ma koordyntora który poukładałby szkolenie od góry w dół. Problemy są na samej górze ale biorą się one z zaniedbań w szkoleniu. Jasik nadrabiał pomysłem na grę. drużyna miała swój styl może nie efektowny (mało bramek) ale efektywny bo trenerzy często po meczach w Lublinie podkreślali że to bardzo ciężki teren. Odnosili też spektakularne zwycięstwa właśnie owym pomysłem na grę. Teraz przeciwnicy po meczach z Motorem tylko odkreślają kolejnego przeciwnika i dopisują sobie punkty. Złomańczuk przychodził po 24 kolejkach kiedy motor był na 13 miejscu i miał bardzo realne szanse na utrzymanie, po 3 tygodniach motor zajmuje 15 miejsce juz bez żadnych szans na utrzymanie. Myśle że warto zapytać zawodników jak oceniają od wewnątrz cała sytuację...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...