Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kibice nie chcą Górnika Łęczna na Arenie Lublin

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 lipca 2016 r. o 14:20 Powrót do artykułu
Jestem pod wrażeniem kibiców Motoru! Drodzy kibice macie zupełną rację finansując Górnika z Łęcznej przez Lublin automatycznie pozbawi się pieniążków dla rodzimych drużyn,przecież wiadomo,że lublin nie ma milionów do rozdania na sport.Wszyscy razem bojkotujmy mecze Górnika,inaczej staniemy się pośmiewiskiem całej piłkarskiej Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem za takim rozwiązaniem, jestem kibicem futbolu i chciałbym zobaczyć w tym mieście piłkę nożną na najwyższym poziomie w Polsce, a nie jakiś motorek co się gania w III lidze z pseudokibolami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniec świata. Klub żużlowy władze miasta udupiły a chcą dawać 1 mln zł i gotowy stadion w użytkowanie dla klubu z Łęcznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze sie zastanawialem dlaczego kibole z za bramki czy to gornika czy spoartakusa sa tak przy***i intelektualnie?!co ma spartakus do grania gks-u na arenie, taplajcie sie na 4 szczeblu rozgrywkowym i prosze nie przeszadzajcie robic fajnej piki dla duzej publiki i na koniec pytanie do fachowcow z trybuny b, dlaczego dzieciaki w lecznej majac 2 treningowe boiska trawiaste trenuja na sztucznej nawierzchni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dobrze, ze Gornik bedzie gral. Przeciez ten caly Motor to od wielu lat kpina i posmiewisko, co gra w 3, a de facto 4 lidze. Jestem z Lublina i wole zobaczyc jak Gornik bedzie gral z Legia, Wisla czy Lechem, niz Motorek, ktory znowu przegra z jakimis wiochami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Finansowanie Górnika przez Miasto to bzdura wyssana z palca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serdecznie witamy na Arenie Lublin Górnika z Ekstraklasy oby się udało .Interesuje mnie wysoki poziom a nie ligi międzywojewódzkiej .Motor mial szanse przez dwa lata aby odbić się od dna ,pośmiewiskiem został ,wszystkie markowe drużyny bedą w 2 lidze jak  Polnia Warszawa ,Odra Opole ,Warta Poznań TYLKO nie MOTOR Lublin ,to swiadczy że niewłaściwi ludzie koledzy kolesie siedzą na stolkach tak jak w partii.Duże miasta chodzą na poziom pilk noznej bo to jest teatr lepsi aktorzy na Arenie .Pozbycie się ekstraklasy to może być TRAŁMA  na długie lata zostanie nam tylko mecze w tv Canał plus czy Nsport malo tego wydaje 80zł miesiecznie abym oglondał mecze ekstraklasy ,dlatego TV placi klubom z abonamentu ,spadek drużyny to ucieka ponad 5 mil zlotych .Działacze ,prezesi trenerzy kibice przespali minimum 2 lata ,dlczego nie walczyli o Nowaka trenera ,tylko klaskali trenerowi bez doświadczenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Finansowanie Górnika przez Miasto to bzdura wyssana z palca.
Wg. informacji z płatnego artykułu oraz ogólnodostępnego z godzin porannych, w którym to artykule cytowano wypowiedź któregoś z ratuszowych, miasto Lublin ma wyłożyć na klub z Łęcznej 1,5 mln złotych. Zdaje się, że lubelska strefa płatnego parkowania niedługo będzie obowiązywała w całych granicach administracyjnych Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tej drużynie na arenie-lublin nie będę kibicował koniec kropka zresztą to tylko tak media podają ze na arenie Łęczna zagra ludzie przecież to nie będzie się opłacalo chyba ze ukłon w stronę kibiców i po 5 złotych bilety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie pomyśleliście że może kibice z Łęcznej nie chcą jeździć do Lublina na mecze swojej drużyny? Przypominam że jest to Górnik ŁĘCZNA, a nie Lublin. A jakby miastu zależało bardzo na Motorze to zespół by nigdy nie spadł z 2 ligi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze w koncu mecze na poziomie będa na naszym pieknym stadionie nie ma co pohukiwać a później na mecz każdy przyjdzie ojjj szkoda gadac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BOMBA wreszcie do Łyncznej nie tzreba będzie jeździź JUPIIIIIIIIIIIII Nie ma co sie obrażać pomieścimy się wszysycy zapraszamy Łęczną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eeee to będą w końcu prawdziwe meczyki, kiedy liga ruszaq? Bilety tzreba szybko nabyć bo później nie bedzie albo drożyzna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"miejski klub Motor Lublin, któremu niewiele zabrakło do tego by grać od nowego sezonu w wyższej klasie rozgrywkowej" Buahahahahaaaa...... Ta "wyższa klasa rozgrywkowa" to w rzeczywistości 3 liga!!! Napięcie było i jak widzę nadal jest takie jakby chodziło o awans do pierwszej trójki ekstraklasy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ja tej drużynie na arenie-lublin nie będę kibicował koniec kropka zresztą to tylko tak media podają ze na arenie Łęczna zagra ludzie przecież to nie będzie się opłacalo chyba ze ukłon w stronę kibiców i po 5 złotych bilety
NIKT CI NIE KAZE PRZYCHODZIC NA ARENE I KIBICOWAĆ SIEDŹ W DOMU!!!! A MY PRAWDZIWI KIBICIE WIDZIMY SIĘ NA ARENIE. bRAWO GÓRNICZKU!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem tego samego zdania co przedmówcy odnośnie meczów rozgrywania przez Górnik Łęczna na Arennie Lublin wole oglądać naszą ekstraklase na żywo na fajnym z organizowanym stadionie z całą otoczką na naprawdę przyzwoitym poziomie niż oglądać porażkę miasta stołecznego z Lewartem Lubartów lub męczarnie z innymi druzyn z Podkarpacia .. Bardzo Dobra Decyzja !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde i MOTOR arena pomieści spokojnie i nie nadawac mi tu na MOTOR bo chłopaki sie starali czasami nie wychopdzi, łatwo mówić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jestem tego samego zdania co przedmówcy odnośnie meczów rozgrywania przez Górnik Łęczna na Arennie Lublin wole oglądać naszą ekstraklase na żywo na fajnym z organizowanym stadionie z całą otoczką na naprawdę przyzwoitym poziomie  niż oglądać porażkę miasta stołecznego z Lewartem Lubartów lub męczarnie z innymi druzyn z Podkarpacia .. Bardzo Dobra Decyzja !
Ojjj nasi z Motoru też super chłopaki i tez trzeba kibicowac ale ekstarklasa u nas mmmm marzenie, jestem na kazdym meczu!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Minionki znowu rozrabiają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może w Łyncznie hale do ręcznej wybudować i Azoty by grały ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...