Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Konrad Czerniak najpopularniejszy! (zdjęcia, wideo)

Utworzony przez Lpu, 30 stycznia 2015 r. o 23:31 Powrót do artykułu
Jaki zawodnik Wisły Puławy?? Zmienił barwy na katowickie to niech na slasku na niego glosuja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest bal dla sportowców. 
Ostatnio edytowany 2 lutego 2015 r. o 11:58
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CIEKAWSKI. To kto jest tak naprawdę nalepszym/najpopularniejszym sportowcem Lubelszczyzny 2014 roku? Fajdek (Agros Zamość) - laureat plebiscytu KURIERA, czy Czerniak (Wisła Puławy) - laureat -plebiscytu Dziennika Wschodniego. Obydwu konkursom patronowała  TVP Lublin i jeszcze inni, którzy chcieli lub musieli zaistnieć w roli współtwórców sukcesów lubelskiego i wojewódzkiego sportu. Zwycięzca plebiscytu Kuiriera  pochodzi z z pogranicza województw Dolnośląskiego i Lubuskiego. Tam nauczono go podstaw treningu i techniki rzutu młotem. Teraz trenuje - na szczęście  -  z ikoną trenerską tej konkurencji w Polsce, Czesławem Cybulskim. Gdzie? W Poznaniu, tam gdzie od zawsze mieszka trener. Gdzieś tam Paweł jeszcze studiuje. Może w Warszawie, może w Poznaniu. Raz, czasem dwa razy w roku bywa w Zamościu. Nie na zawodach tylko na uroczystościach, mających udokumentować jego związki ze stolicą Roztocza. Czerniak! Wychował się w Puławach i tam nauczył się pływać i tam objawił się jego ogromny talent. Ciąg dalszy jego sportowej kariery dokonał się i trwa w Hiszpanii. Dobrze, że chociaż pod okiem polskiego trenera. A gdzie te czasy, kiedy plepiscyt na najlepszego sportowca ziemi lubelskiej był jeden. Zwykle wygrywał go lublinianin/nka z krwi i kości. Wychowany i wyszkolony w klubach Lubelszczyzny, przez miejscowych trenerów. Teraz wszystko można kupić, bo już i w sporcie  wszystko jest na sprzedaż. Takie kupczenie własnym - usportowionym - ciałem. Łza się w oku kręci na wspomnienie tamtych najlepszych. Zawodników i ich lubelskich trenerów. A tak na marginesie - pytanie: dlaczego żaden z trenerów laureatów plebiscytu nie został wyróżniony mianem najlepszego szkoleniowca województwa lubelskiego?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik klasa. Dopiero wstałem, ale co się z żoną wybawiliśmy to nasze. nie tylko nominowani, ale i inni sportowcy, trenerzy czy działacze zaproszeni z osobami towarzyszącymi, niczego nie brakowało. Jeszcze o 3 rano była wódka, drinki i wino. Można było zjeść mięsa, sałatki i napić się gorącego żurku. Byłem pod wielkim wrażeniem. Mam nadzieję, że za rok mnie nie zabraknie!
Ostatnio edytowany 2 lutego 2015 r. o 11:59
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W glosowaniu smsowym znalezli sie dwaj pilkarze w dziesiatce a na gali nawet jeden sie nie zalapal:(dziwne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każda nauka KRK to niebiblijna herezja nawet przykazań nie oszczędzili.FOLKATKA główny cenzor tego forum to sekciara nienawidząca Chrześcijaństwa i Biblli.Jej drewniane bożki i obrazy ,pogańskie święta i rytuały przysłoniły jej prawdę.Dlatego usuwa niewygodne komentarze z różnych skrajnych tematów.Ona czci Mitrę.Ona czci pogański dzień słońca niedzielę sun-day zamiast soboty jak nakazuje czwarte przykazanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...