Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czyli jak mam karnet to mogę spodziewać się zwrotu pieniędzy od wojewody?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem że Msze Święte w niedziele też odwołujemy? Na niektórych uczestników tyle samo co na meczu Motoru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moze Mpk zawiesicie aby ludzie nie gromadzili sie w autobusie w czasie przejazdu. Nie wywołujcie na sile w ludziach paniki i strachu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parafiaszarowola.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że karnetu na Hetmana nie kupiłem a miałem jutro kupować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakiś żart ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak się okaże, że na koronawirusa choruje aż 2 obywateli (na 37 milionów), to zamkną wszystkie sklepy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prima aprilis? Kogoś zdrowo pokręciło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mecz piłki ręcznej Padwy Zamość będzie w sobotę ? Bo na hali to raczej wieksze zagrożenie bo to zamknięte pomieszczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mecze też będą rozgrywane wirtualnie? Jeżeli nie to piłkarzom grozi hospitalizacja. Ps. p.Wojewodo: kościoły, sklepy, transport publiczny i urzędy POZAMYKAĆ. Ten coronorobal wszystkich nas zje!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dobrze, że nikt tego dziadostwa nie będzie oglądać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walcie się... I co zamkniecie mnie jak będę chcial wejsc na stadion w Łęcznej w niedzielę... Taki chu... Ja siebwybieram na mecz... A pan wijewoda niech se qrwa i binkier wykopie i sie w nim zamknie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję decyzji deb.. le. Przypominam w Polsce stwierdzono 1 przypadek w Zielonej Górze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I, że niby pseudo ochrona ma nas powstrzymać przed wstępem na własny stadion. Hahahahahha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sare za karnet niech Sprawka odda kibicom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd taka decyzja?Chyba że coś ukrywacie prze społeczeństwem w lubelskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apeluję do lubelskiej kurii o odwołanie wszystkich Mszy Świętych. Proszę wziąść pod uwagę że ryzyko zachorowania na nowego wirusa jest najwyższe u osób starszych - a takich jest najwięcej wśród odwiedzających kościoły. Mam nadzieję że księża podejmą racjonalną decyzję w trosce o swoich parafian. W przypadku gdyby jednak tego nie zrobili to wierzę że wojewoda w sobotę podejmie stosowne kroki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujcie dalej na pis , to niedługo wszystko zamkną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paranoja. I tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sie poczul pseudowojewoda wazny. Ciekaw jest czy bedzie mial jaja zeby pozamykac takze koscioly gdzie wiekszosc to osoby starsze i najbardziej narazone na infekcje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...