Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kulturysta z Lublina mistrzem Polski 2018!

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 kwietnia 2018 r. o 13:56 Powrót do artykułu
Dziwne. Polski Związek Kulturystyki podaje, że Marcin Piechota jest z Ostrowca Świętokrzyskiego. Kto kłamie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U panów jest chyba jest problem z "kluczykiem"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pochodzi z Ostrowca, mieszka w Lublinie. Problemów z "kluczykiem" nie stwierdziłam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszka i trenuje w Lublinie, w siłowni cityfit. Nie wiem w czym problem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autor zapomniał o Dominiku Hałasie z Lublina, który w kategorii do 100kg również zdobył tytuł Mistrza Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piechota wystąpił jako sportowiec z Ostrowca Świętokrzyskiego. Nie reprezentował Lublina. Jego medal podniósł ranking klubu z Ostrowca a nie z Lublina. To naciągany i kłamliwy artykuł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dominik Hałas - sportowiec z Lublin mistrz Polski 2018 kategoria +100 kg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kłamią w kometarzach koledzy z dawnej siłowni w której pracował hihi żal dupę ściska cooo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyglądają okroooopnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karykatury faceta !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogę się założyć, że na tych zawodach kulturystyki i fitness nie ma badań antydopingowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...