Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lila i Paula z Lublina to zawzięte dziewczyny. Pomóż im pojechać na mistrzostwa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 lipca 2018 r. o 19:34 Powrót do artykułu
Już nowy sposub na żebry wyneziony co by za free pojechać do Włoch
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez sobie nie wybacze jak moje dzieci nie spełnią marzeń. Prosze przelewac mi pieniądze. Moje dzieci są bardzo zdolne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech se z 500+ odłoży, albo ijciec do roboty niech idzie a nie tylko silownia, sala gimnastyczna i motywacja plus białko z wiadra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pedofile otwierają już swoje portwele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mają 500+, po to chyba jest. Bo miało to być dla dzieci....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tuSSek ukradł nam 150 MILIARDÓW - może dorzuci parę groszy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tuSSek ukradł nam 150 MILIARDÓW - może dorzuci parę groszy...
 Kościół tyle kradnie z kasy państwowej co rok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My z synkiem kolekcjonujemy banknoty NBP. Też zrobimy zbiórkę w sieci na ich zakup.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tych co mają 500 plus nie stać na te zajęcia. Tym bardziej na wyjazd. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"To przyjemne uczucie jak ludzie biją brawo i nas oglądają – mówią zgodnie 10-letnia Lila i 9-letnia Paula." faceci też odczuwają przyjemne uczucia patrząc w krocza dziewczynek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci i taniec na rurze - bez komentarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha hejt się wylal :-D i dobrze niech dziewczyny jadą. Żal że wasze gowniaki co najwyżej z klasy do klasy? A dziewczynom powodzenia życzę :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha hejt się wylal :-D i dobrze niech dziewczyny jadą. Żal że wasze gowniaki co najwyżej z klasy do klasy? A dziewczynom powodzenia życzę :-)
 Po co ta pogarda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taniec na rurze szczytem marzeń? Smutne... Nie ma pieniędzy, dla których zaakceptowałbym taką profesję dla mojej córki. Lepiej dziewczynom jakieś książki sprawić. Ruch to zdrowie, ale nie seksualizujmy dzieci nazywając taniec na rurze anglojęzycznymi eufemizmami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczenie małych dziewczynek takich tańców powinno być zakazane.Co z nich wyrośnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy innych, szukających wsparcia na terapie ratujące życie takie apele w ogóle mnie interesują - to nie znaczy że innych nie mogą. Ambicje mam niech realizują one z własnych środków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie stać na wyjazd to niech nie jadą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz taniec na rurze nazywa sie akrobatyka powietrzna? Rodzice na cos takiego pozwalaja corkom i jeszcze zebrza o kase na rozwoj ich "talentu??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pole dance to DYSCYPLINA SPORTOWA jak każda inna. Wymaga poświęceń, treningów. Tutaj ważna jest jednocześnie i siła i rozciągnięcie. Przykro się czyta komentarze, w których pole dance kojarzony jest z tańcem na rurze w klubie Go Go. Niestety większość ludzi jest zacofana, jeśli chodzi o informacje z różnych dziedzin, niestety i ze świata sportu jak widać. Dlaczego nikt nie krytykuje gimnastyki akrobatycznej, w której stroje również ściśle przylegają do ciała i są skąpe. Tak samo siatkówka plażowa. Bo słowo rura (czyli drążek pionowy) chyba tak przeraża, a to wynika z niewiedzy, a jako ludzie boimy się tego co nieznane. Skoro komuś się to nie podoba to niech nie krytykuje marzeń innych, tylko zajmie się swoimi. A najlepiej by było, gdyby samemu spróbować swoich sił w pole dance i przekonać się na własnej skórze jaka jest to ciężka praca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę zbiórkę na taki sport niż na pokraki i inne kaleki, które by selekcja naturalna wyeliminowała sto lat temu zwłaszcza na wsi ale dziś kaleką Polska i ogólnie Europa potrafią klepnąć 2 mln zł na krzywego terapię. Marnotrawstwo. Niderladczycy w tym zakresie, jako pragmatycy uskuteczniają eutanazję. Gratuluję rodzicom, że ukierunkowały swoje dzieci na sport. Akurat ten nieco śmieszny. Choć swego czasu w USA był hit wśród gospodyń: instalacja rury do pole dance w kuchni. Ku uciesze ogniska domowego. Komentarze świadczą o zacofaniu mentalnym części czytelników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...