Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie Pszczółki nadrabiają zaległości. Pora na zwycięstwo!

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 lutego 2017 r. o 09:25 Powrót do artykułu
Spadać na łeb na szyje cukrówki z Cukru Polskiego. Ja Lublinianin mam Was krzyżockie pachołki w nosie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możesz przestać produkować te swoje bzdury, "Lublinianinie" od siedmiu boleści? Nikt cię nie zmusza do chodzenia na mecze, ale jest sporo takich kibiców w Lublinie, którzy trzymają kciuki za nasze Pszczółki. Jak chcesz żyć na sportowej pustyni, to przenieś się w Bieszczady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że Pszczółki dostaną dziś skrzydeł i rozgromią przeciwniczki :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś wystarczy pewne zwycięstwo - w sobotę przed Pszczółkami istotny mecz dla układu tabeli z Toruniem. Dlatego dzisiaj w Łodzi trzeba rozsądnie gospodarować siłami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...