Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łucznictwo: Mateusz Kossowski mistrzem Polski juniorów

Utworzony przez Zawodnik, 16 lutego 2009 r. o 18:06
Panie Redaktorze, a kiedy był Pan na hali?, bo wie Pan ilu było kibiców na łukach. Powiem Panu poza zawodnikami, KIBICÓW BYŁO 0 słownie (zero). Więc proszę następnym razem o minimum rzetelności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda, zero kibiców, a redaktor pisze "zamojscy kibice się emocjonowali", emocjonowali się koledzy-łucznicy z innej kategorii wiekowej i trenerzy. Nie wiem, kto odpowiada w OSiR-ze za terminarz imprez, ale zaplanować dwie imprezy w jednej hali na ten sam dzień i porę, obnaża organizacyjne niedostatki ośrodka. Ostatecznie piłkarze rozgrywający powiatowe eliminacje mistrzostw okręgu musieli ustąpić łucznikom i wynieśli się do hali "rolniczaka". A to łucznicy powinni tam się zgromadzić, bo na piłkę, nawet w najniższym wydaniu, przychodzą kibice, w "rolniczaku" mieli ciasno - tego problemu nie byłoby w hali OSiR. Współczuję samorządowcom typu p. Bratkowski, którzy przyszli się politycznie lansować na mistrzostwa łucznicze. Tylko zero z tego efektu, bo dekorowali zwycięzców PRZY PUSTYCH TRYBUNACH i garstce zawodników - ci, co przegrali, dawno pojechali do domów. Nie mam nic przeciwko łucznikom, niech realizują swoją pasję, ale miasto dzielące publiczną kasę powinno realnie oceniać, komu lepiej dać więcej - z całym szacunkiem dla łuczników - nawet mistrzostwo świata nie da miastu takiej promocji, jak gra Hetmana w III lidze (nowej drugiej) czy występy młodzieży AMSPN Hetman!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jeszcze jedno: statystyki dotyczące ilości startujacych zawodnikow tez są przeklamane - było niespełna 200, a nie ponad 220!!! dziennikarz powinien sprawdzac informacje, a nie sluchać bezkrytycznie tego, co mowią organizatorzy, wystarczyło policzyć na listach startowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba w Zamościu, nie dzielono jeszcze kasy na sport, więc może dlatego aby podnieść prestiż zawodów i klubu w wypowiedziach jest tyle powiem lekko ..... nieścisłości. A może o to chodzi, że liczą się liczby i to niewiarygodne, a nie fakty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak wy ale ja widziałam kibiców, a zawody były bardzo udane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.zamosc.tv/component/option,com_...ectlink/id,454/ tutaj jest pokazane jaka była "rzesza" kibiców, przestańcie wygadywać banialuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja byłem na tych zawodach i kibice tez byli !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łucznictwo to jest bardzo fajny sport, szkoda, że tak mało popularny w naszym kochanym kraju. Pozdro dla zawodników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Malkontencie, akurat nietrafny material filmowy - nikt nie usadza kibiców tuż nad celem łuczniczym, miejsca dla kibiców były za plecami łuczników, a trybuny byly puste, bo przebywanie na nich groziło śmiercią... Tak czy inaczej, nie zmienia to faktu, że kibiców nie bylo na mistrzostwach. Podzielam zdanie przedmówcy, że łucznictwo to fajny sport, ale - niestety - całkowicie niemedialny i mało popularny w naszym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę dokładnie obejrzeć materiał filmowy, miejsc dla widzów nie były na trybunach tylko na przeciwko trybun, jest parę sekund w tym materiale, ilu kibiców miało niby być, a byli zawodnicy w strojach sportowych, a jeszcze jedno Kossowski (zastępca prezydenta Zamościa) wręczał zawodnikowi Kossowskiemu - rodzina jaka czy co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba się zaczęła kampania na Prezydenta Zamiościa, jaśnie pan nie będzie kandydował, to salon przymierza Kosowskiego, stąd nominacja i obecność na różnego rodzaju imprezach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale macie temat czy byli kibice czy nie. Ja byłem i widziałem kibiców, zresztą na filmie widać. Najważniejsze jest to, kto osiągnął sukces. Gratulacje dla Mateusza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...