Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin – Soła Oświęcim 0:1. Dwója ze skuteczności! (ZDJĘCIA)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 sierpnia 2016 r. o 23:52 Powrót do artykułu
Mam 45 lat z tatą jeździłem na Motor w ekstraklasie (1 liga) jak mialem nascie lat ale chyba ja syna tak nie zabiorę ma 13 lat,moze on swoje dziecko weznie na mecz Motoru w ekstraklasie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś czuje, że za rok możemy oglądać mecze Motoru z POMem Piotrowice w IV lidze. Chyba, że wcześniej Żuko zorganizuje fuzję z Górnikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś czuje, że za rok możemy oglądać mecze Motoru z POMem Piotrowice w IV lidze. Chyba, że wcześniej Żuko zorganizuje fuzję z Górnikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porażka u siebie, na dodatek na inauguracje sezonu. Jaja. Mecze w IV lidze z Lutnią Piszczac, Orionem Niedrzwica Duża, Powiślakiem Końskowola, Pomem Piotrowice już niedługo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden mecz o niczym nie świadczy. Inne fakty są ważniejsze, aby zapełnić Arenę (na 1 rok) ściągamy Górnik Łęczna, działamy bez planu, zamiast wspierać Motor - nowi, lepsi zawodnicy, to widać, że mniej jest pieniędzy na Motor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sobote Gornik gra z Legia! Na arenie bedzie komplet! A Motor .. no coz bez dobrego sponsora .. nie awansuja nigdy! Wszystkie kluby utrzymywane na garnuszku podatnikow przeda cieniutko.... A bedzie jescze gorzej bo ludziska ida po rozum do glowy i nie beda dziadostwa i nierobstwa dluzej dotowac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...