Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor przegrał z Cosmosem Nowotaniec 1:2

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 sierpnia 2016 r. o 16:20 Powrót do artykułu
A le za to wikipedia podaje ...W 2005 wieś zamieszkiwało 426 osób...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kiedy poleci następny fachowiec i zbawca lubelskiego klubu pan magnuszewski ? . DNO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak wieść gminna niesie były trener Piasta, Latal szykuje się do objęcia stanowiska trenera Motoru. Podobno już wybrano listę osób które obejmą stanowisko po każdej przegranej kolejce. Na liście Engel, Gmoch, Smuda, Skorża, Sławek spod nocnego i wielu innych. Lista obejmuje każdą kolejkę i każdy ma przypisany swój numer. Umarł Król niech żyje Król.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda prawdziwych kibiców z Lublina,ale sprowadzenie na ziemię napinającej się młodzieży dobrze to zrobi.Wychwalanie na necie,jak to w Polsce nie ma takiej drużyny z takimi fanami co by tak licznie przychodzili na 3 ligę. Teraz znowu będzie po półtora tysiąca ludzi przychodzić, bo nie wierzę że nagle Motor zacznie wszystko wygrywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu zawsze winny jest trener?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie pozyskaliście króla strzelców ligi zza miedzy Wojciecha Białka? Bo nie ma menagera, który podzieli się prowizją? Białek strzela jak na zawołanie w słabej Avii, w ten weekend strzelił 2 bramki z Jarosławiem. Super strzelec, którego Motor powinien mieć dawno. Za 2000,00zł miesięcznie, ale po co?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prędota też był do wzięcia, ale nie chcieli Go, bo się na Niego obrazili. Motor strzelił w 2 meczach 1 bramkę i to z karnego a sam Prędi strzelił w tym czasie 3 brameczki, niestety dla Stali Rzeszów. A nowa nadzieja Motoru, niejaki Zaniewski stojąc 5 m przed bramką trafia w... aut!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buahahaha oby tak dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dno i muł i wodorosty a własciwie to już drugi poziom mułu albo potrójne dno. aż się miło ogladalo gornika w sobote i piekne wy***ie leglej ze stolycy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Czytam te wpisy i nie wierzę.Osoby śmieją się z drużyny ze swojego miasta,to jakieś aluzje do dresow itp.Czy macie jakiś kompleks Motoru i dresow?I jeden taki z drugim dnia sie nazywać kibicami.....To naprawdę jest żałosne.Masz coś do Motoru to siedź w domu i nie oglądaj ich meczu,Masz coś do dresow to idź i im to powiedz a nie siedzisz przed kompem i pierdzisz w stołek.Banda bohaterów zza monitora....
Żalosne to jest chodzic w ortalione w 3 paskach( wersja dla ambitnych w czterech) ostatnio pod zabka takich widzielimsy, wznosili okrzyki pochwalne do Dudy, pozdawiali ziomkow półmózgów w zakladzie poprawczym i rzucali butelkami po goolmanie, cos chcialbys jeszcze dodać ziom, czy zamilknać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że do dresow mi bardzo daleko jak to ujales ziom.Szkoda że twoja perspektywa świata ogranicza się tylko do dresow.Jak wtedy ich widziałeś to mogłeś im powiedzieć co o tym myślisz,znając życie nie zrobiłeś tego,więc zamilcz internetowy wojownika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak zwanym dresom brakuje argumentów, bo są za głupi. Budują więc chłopaki mięśnie żeby nie można im było nic powiedzieć w twarz,bo od razu w ryj.Tak tak kibole. W rzeczywistości jesteście nietolerancyjnymi półgłówkami którzy powielają tylko to co im odgórnie kibolstwo nakarze. Ja oczywiście mam swoją ulubioną drużynę na Lubelszczyźnie,ale uważam że fanatyzm pod jakąkolwiek postacią jest złem. Dowodów jest zbyt wiele na świecie, żebym musiał tłumaczyć. Pozdrawiam i trzymam kciuki zarówno za Motor jak i Górnik czy też Wisłę,Avię itd..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spółka nie chciała Białka nie pomogła gdy był w potrzebie a teraz to on ma ich w d...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spartakus lublin klub z honorami,hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motorek o awansie zapomnij z ta kopanina szkoda mi tylko kibiców bo naprawde sa wspaniali z obsada powinni was zlinczować za ta gre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba bardzo Cię te dresy skrzywdzily ze tak ciągle o nich.Ogólnie rzecz biorąc jesteś kibicem wszystkiego i wszystkich.Gratuluję podejścia grunt to dobra zabawa hehe.Bez odezwy bo szkoda czasu na polemikę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mnie skrzywdziły tylko kluby piłkarskie.Jeśli chodzi o mnie to tak,jestem piknikiem i interesuje mnie piłka nożna a nie rozruby. Chodzę na mecze jednego klubu,ale wszystkim życzę dobrze.To źle? Ps.Chodziło mi o sytuacje takie jak w Hrubieszowie. Do ustawek nie mam nic,bo to rywalizacja.Szkoda że też nie zawsze honorowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...