Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor - Stal Rzeszów 0:1

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 września 2016 r. o 21:02 Powrót do artykułu
A frekwencja? ha ha ha Janusze pokochali Górnika Lublin!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I na to coś dawać dodatkowe pieniądze z budżetu miasta hahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To trzeba było być na meczu! !!!! Jak czytam te komentarze to mnie coś bierze. Wam nic nie pasuje. Siedzieć w domu i pierdzic w stołek tyle potraficie a i jeszcze obrażać i narzekać ale tylko przez internet bo tam was nie widzą. Najlepiej wybudować z 5 kościołów i będzie ok.ŻENADA 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibic;Czyli co to jest ok, że motur przegrywa i jeszcze chcą kasy śmieszne.To co ma powiedzieć taka avia budżet 200 tys piłkarze normalnie pracują i można powiedzieć że grają sobie w weekendy.A ile mają punktów,tyle samo i jeden mecz rozegrany mniej,już nie wspomnę o tym że tylko dwa mecze grali u siebie reszta na wyjeździe.Dobrze zrobił PIS że powstrzymał to rozdawnictwo naszych pieniędzy.Mam nadzieję że ten klub wreszcie się rozpadnie i będzie spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naareszcie przestaną gadać o awansie do trzeciej ligi zwanej drugą a szarowola zostanie w czwartej a dresy będą jeździć na mecze do takich metropolii jak nowotaniec i git a prezes leszcz jak ma na nazwisko tak działa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dobrze, że nie dostali 400 tysięcy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzieś w podtomaszowskich polach Leży piekna Szarowola Tam kiboli brać wyrusza Dopingować Spartakusa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na meczu. W Stali jest 4-5 kreatywnych zawodników potrafiących rozegrać piłkę na jeden kontakt DO PRZODU !!! U nas wczoraj był jeden(Kaczmarek),który próbował to robić. Reszta waliła w trybuny z 30 m. Szkoda mi tylko trenera Magnuszewskiego ,bo to jest niezły trener tylko wykonawców mu brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni w końcu rozwiązać ten dziadowski Motor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem kibicem regionu czyli Górnika ,Wisły ,Motoru ,Lublinianki ,Chełmianki ,Hetmana i nnych klubów .Bardzo szkodami trenera  bo to dobry trener ale nie widać u zawodników o każdy centymer .Trenerze Motorowcy moze doświadczeni ale chyba za wolni stawiać na AMBIUTNYCH MLODYCH JAK BEDNARA czy  inni .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy dać pieniądze Górnikowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Ferenc z Rzeszowa spełni swoje ostanie obietnice co do piłki w Rzeszowie (a on raczej nie rzuca słów na wiatr, tylko konsekwentnie realizuje swoje wizje) to Rzeszów zostawi Lublin w tyle o kilka klas i za 2-3 lata w Rzeszowie pewnie ekstraklasa, a w Lublinie dalej 4 liga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja widziałem te białe czapki, wszyscy jak jeden mąż, wzrok tęskny rozumu, gęby otwarte w charakterystycznym dla trzeciego migdała grymasie. TAK TAK!!! To właśnie kibice Moturu, przepasani torebkami ze znaczkiem nike w towarzystwie szlauchów rodem z Lubartowskiej, pięknych inaczej raszpli! Gonić ten motłoch z tego miasta, bo największy wstyd i zaraza!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu, a żużlu to kto jeździł ? Gwarantuje, że jakby  Reprezentacja grała mecz towarzyski to widzów byłoby więcej niż 6 tyś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buraku olgierd strach ci nie pozwala na rks sie wybrac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze sie tak reszowskie k.wy nie cieszcie bo motor wam w domu dumpy zbije!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z patologą społeczną ! Brawo Olgierd za świetną i celna charakterystykę kiboli (bo chyba nie prawdziwych kibiców) Motoru !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko robią pod motor nawet tego Wąsika alfonsika wysłali do prowadzenia meczu Radzynia z KSZO I jak zwykle był najważniejsza osoba na boisku ludzie niech ten nieudacznik da sobie spokój z sędziowanie bo to jakiś zakompleksiony skrocik. Najpierw Avie rzeźbil jak tylko mógł A teraz KSZO. Męnda straszna pewnie w zyciu mu nie uklada sie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Radzyniu cos o nim wiedza a w Świdniku tym bardziej. Jaroslaw tez poprosil o zmiane sedziego jak go wyznaczyli. Ten gość powinien być wyrzucony na zbity pysk ze sportu nawet takiego małego jak on. Ciekawe czy wszystko ma takie małe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...