Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MŚ U-20: Tahiti-Senegal 0:3 na Arenie Lublin. Najszybszy gol w historii [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 maja 2019 r. o 20:29 Powrót do artykułu
ale powalająca ilość widzów na owad arena -w większości spędzonych dzieci ze szkół i przedszkoli ,a co za fanatyczny doping !!!!!urzędasy powinni dostać rozkaz od owada i zapełnić owad arena swoimi rodzinami tym bardziej że dzień przed meczem trutnie owada rozdawały bilety pracownikom pozorując to w formie konkursu z pytaniem dla idiotów.Koszty tej imprezy ponosi lubelski podatnik ,a zainteresowanie jest znikome ,więcej kibiców przychodzi na 4-ligowy Motor. Potrzebne to w Lublinie jak w *** zęby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale powalająca ilość widzów na owad arena -w większości spędzonych dzieci ze szkół i przedszkoli ,a co za fanatyczny doping !!!!!urzędasy powinni dostać rozkaz od owada i zapełnić owad arena swoimi rodzinami tym bardziej że dzień przed meczem trutnie owada rozdawały bilety pracownikom pozorując to w formie konkursu z pytaniem dla idiotów.Koszty tej imprezy ponosi lubelski podatnik ,a zainteresowanie jest znikome ,więcej kibiców przychodzi na 4-ligowy Motor. Potrzebne to w Lublinie jak w duuppiiieee zęby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lecz się gościu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie pindol - na motor przychodzi średnio 2500 - najwiecej bylo na Stali i Hutniku - trochę ponad 4tysie - Frekwencja jest  efektem partyjnego zarządzania mosirem - władza w rękach osób bez kompetencji i doswiadczenia w zarządzaniu obiektem komercyjnym 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może po tej frekwencyjnej klapie turnieju U-20 władze Lublina zrozumieją, że zapełnić Arenę może jedynie dobrze grający Motor, a nie młode murzyny i w tym kierunku pójdą działania miasta. Działania faktyczne, nie pozorowane, bo w tej chwili nawet nie wiadomo, kto się sportem w UM zajmuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ma człowieku Motor i Mosir do frekwencji na meczu organizowanym przez FIFA? Lecz się człowieku na głowę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie pindol - na motor przychodzi średnio 2500 - najwiecej bylo na Stali i Hutniku - trochę ponad 4tysie - Frekwencja jest  efektem partyjnego zarządzania mosirem - władza w rękach osób bez kompetencji i doswiadczenia w zarządzaniu obiektem komercyjnym
 Kurła cos ty ciulu pił ? Za dużo pijesz! Nie masz pojęcia nawet kto organizuje mecze Motoru a kto Mistrzostwa za dużo TVP!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na niedzielny mecz już nie ma biletów, więc szykuje sie komplet widzów. I ciekawe co wtedy powiedzą te marudy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dniu 23.05.2019 r światła na Arenie zapalono o godz. 14.00 a zgaszono w dniu 24.05.2019 r o godz. 5.20. To ile czasu trwał tam mecz? Czy wielka impreza sportowa nie wymaga od zarządcy Areny ekonomicznego myślenia. Bo jest w Lublinie wykładowca z UMCS z tytułem dr, który ma w nosie ekonomię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka, że gdyby Motor grał w pierwszej lidze lub ekstraklasie i byłby klimat na piłkę w Lublinie to stadion zapełniłby się znacznie bardziej. Przykład: Motor Lublin w ekstralidze żużlowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do słabej gry TahiTi i wspaniałej gry Senegalu to bym się nie zgodził. Będą wielkie kłopoty żeby zobaczyć naszych dwudziestolatkow 3 czerwca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dniu 23.05.2019 r światła na Arenie zapalono o godz. 14.00 a zgaszono w dniu 24.05.2019 r o godz. 5.20. To ile czasu trwał tam mecz? Czy wielka impreza sportowa nie wymaga od zarządcy Areny ekonomicznego myślenia. Bo jest w Lublinie wykładowca z UMCS z tytułem dr, który ma w nosie ekonomię.
 Ty na kiblu przy zatwardzeniu czy rozwolnieniu masz takie złote myśli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiblowej Monice zwracam uwagę. Mieszkam przy ARENIE i obserwowałem czas od kiedy do kiedy były zapalone reflektory . Mecz trwa z przerwą i otwarciem 2,5 godz. To dlaczego światła na ARENIE paliły się tak długo ca 15 godz. Zamiast zamieszczać bluzgi nasich na zwracane uwagi lepiej niech zarządca ARENY wyPOwie się na temat funkcjonowania reflektorów na stadionie. Skończyłem ekonomię ( w królewskim mieście ) pracując 43 lata ( 25 w PRL i 18 w III RP ) zawsze kierowałem się zasadą ekonomii ziemskiej a nie księżycowe czyli mini max. Zawsze maximum dochodów przy minimum kosztów. Zasada stara jak świat. Tylko nie dla POniektórych i Ich klaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mecze nie organizuje MOSiR tylko FIFA stadion został wynajęty i to jest sprawa FIFY czy światła będą się paliły 4 czy 24 godziny,tak też jest na stadionie Górnika Łęczna gdzie trenują drużyny,stadiony wypożyczone są na czas mistrzostw w całości na ten czas.Myślę że wszyscy zrozumieli .,Miasto Lubin,Miasto Puławy,oraz Górnik Łęczna otrzymali kasę za wynajęcie tych obiektów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna Pani od kibla. Mam pytanie:" Czy ja z Panią chodziłem na tyczki, że pani wciska mi Ty. Czy w nasiej prasie nie obowiązuje inteligencja tylko nasi zasada:" Lej goja w łeb".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy przedstawicieli FIFA w Polsce nie obowiązują zasady ogólnie przyjęte w świecie cywilizowanym. Jaką mamy w Polsce cywilizację jak mamy w nosie, że wynajmujący wali 15 godz. zapalone reflektory. Są wynajęte stadiony na finały LM, LE i co tam też reflektory palą się 15 godz. jak od wczoraj do dzisiaj rano było na ARENIE. Jutro Ktoś z FIFY nawali na środku Pl. Litewskiego i co to dla POniektórych będzie NORMALNOSĆ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A coz to kur... za tytul- znamy juz frekwencje... Na Motorze spiker podaje juz po przerwie. Poj... was z tym turniejem MS o frekwencji meczu z Rzeszowem czy Avia? A kiedy bedzie artykul ze znamy juz wynik wczorajszego meczu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny raz wrobiono w koszty Ten nasi POkraczny Gród. A miało być tak piknie. Ciekawe czy nasi władza rozliczy się z tej imprezy z mieszkańcami Miasta. Czy trudno jest podać 1 liczbę= zysk czy strata.??? Chyba b. ciężko bo po ME nie POdano.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...