Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na obiektach Klubu Snajper Lublin rozegrano Pojedynki Strzeleckie 2017

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 lutego 2017 r. o 10:31 Powrót do artykułu
Ile błędów w takim krótkim tekście, szok!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uśmiałem się. Podczas strzelania łapa w kieszeni. Ha, ha, ha. A jak prowadzą auto to pewnie łokieć na szybie (próbowałem w wielu autach - nie da się! A jestem słusznego wzrostu). Cioty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chodzi o stabilna postawę i pamiec mięsniową ćwoku.postawa musi byc taka sama przy kazdym strzale,a to oznacza rowniez takie same ustawienia ręki baranie. dla ciebie stabilna postawa to chyba pochylenie do przodu cieply oddech na plecach i pieczenie w d....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby takie relacje z każdych zawodów w województwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Uśmiałem się. Podczas strzelania łapa w kieszeni. Ha, ha, ha. A jak prowadzą auto to pewnie łokieć na szybie (próbowałem w wielu autach - nie da się! A jestem słusznego wzrostu). Cioty.
albo troll albo kretyn, nie mający pojęcia o strzelectwie sportowym i postawach obowiązujących przy takim strzelaniu. Tak czy inaczej nie wart uwagi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...