Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Paweł Markiewicz (AZS Lublin): Sport akademicki cały czas zyskuje

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 stycznia 2020 r. o 17:44 Powrót do artykułu
Nie no piękny wywiad :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mydlenie oczu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak ladu i skladu. Przeskakiwanie z tematu na temat. Mieszanie organizacji i platanie sie miedzy tematami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powodzenia. Oby tak dalej! Od dwóch lat chodze na zajęcia które robicie w ramach budżetu obywatelskiego. super sprawa!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w AZS kiedy jeszcze studiowałem w Wyższej Szkole Inżynierskiej (dzisiejsza Politechnika Lubelska) i moje dziecko studiujące na UMCS też trenuje siatkówkę. Poznałem tam wielu wspaniałych przyjaciół, z niektórymi mam kontakt do dziś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszy że młodzi ludzi działają w Lubelskim sporcie, AZS przez lata robił wiele dobrego i widzę, że dalej ma to sens. Pamiętam jeszcze czasy świetności AZS Lublin, patrząc teraz na tych młodych ludzi widzę, że jest szansa że kiedyś te czasy wrócą. Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można przypisać sporo plusów dla AZS. Będąc studentem również byłem członkiem sekcji sportowej na mojej uczelni. Cieszę się, że AZS ciągle idzie do przodu, praktycznie z każdym sezonem czymś nowym mnie zaskakujecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AZSsiakiem jest sie do końca życia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AZS cały czaas się rozwija. Ja jak byłem na uczelni wyższej to tak prężnie on nie funkcjonowal, teraz nieustannie coś się dzieje. Zawody, imprezy - wszystko zorganizowane bez żadnych zastrzeżeń. Teraz jedyna styczność jaką mam z AZS to żona, która chodzi na bezpłatne zajęcia z budżetu obywatelskiego ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łuu pojechane grubo z komentarzami :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...