Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polska gra z Węgrami na Arenie Lublin. Polacy tracą wygraną w doliczonym czasie gry!

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 września 2016 r. o 19:29 Powrót do artykułu
Fatalna skuteczność w dużej mierze dała remis Węgrom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grają kolejno Miliki:))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciez to jutro ten mecz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"stracili wygraną w doliczonym czasie gry". gdyby wygrali, pisalibyście "wygraliŚmy". a jak coś jest źle to nie "my" tylko jacyś "oni". np tu ******dziennikwschodni.pl/euro-2016/polska-szwajcaria-10-zobacz-gol-kuby-blaszczykowskiego-wideo,n,1000182765.html tytuł: "polska - szwajcaria: wygraliśmy w karnych. jesteśmy w ćwierćfinale! (wideo)" wtedy czuliście się zwycięzcami? a jak drużyna przegra to się nie poczuwacie do porażki? taka jest mentalność dziennikarskich hien. prawdziwi kibice są razem z drużyną na dobre i na złe. hieny uzurpują sobie tylko sukces.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ach ta frekwencja hahahaha ciekawe ile wypalił ten co podawał liczbę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W towarzyszkim spotkaniu podzielili sie punktami"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
"W towarzyszkim spotkaniu podzielili sie punktami"
Zostaw, nie kop. "Redachtory" do matury mają jeszcze kilka lat więc jest szansa, że nauczą ich podstaw logicznego myślenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie co jest nie tak z biletami na mecz. wczoraj koło godz. 12 wszedłem na stronę MOSIR i przeliczyłem ile biletów zostało sprzedanych. wolnych miejsc było ok. 2200. Pod stadionem przed meczem były kolejki do kas więc powinni sprzedać prawie wszystkie bilety. A na meczu podano , że jest nieco ponad 8000 ludzi. Znaczy, że kilka tys. kibiców nie przyszło? A może ktoś zrobił w konia kibiców? Ja kupowałem bilet w piątek i według systemu nie było wolnych miejsc po stronie zachodniej - wzdłuż ławek rezerwowych, a na meczu prawie cała strona była pusta. błąd w systemie informatycznym czy ktoś specjalnie nie chciał sprzedawać biletów na trybunę pod lożami VIP?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Zastanawia mnie co jest nie tak z biletami na mecz. wczoraj koło godz. 12 wszedłem na stronę MOSIR i przeliczyłem ile biletów zostało sprzedanych. wolnych miejsc było ok. 2200. Pod stadionem przed meczem były kolejki do kas więc powinni sprzedać prawie wszystkie bilety. A na meczu podano , że jest nieco ponad 8000 ludzi. Znaczy, że kilka tys. kibiców nie przyszło? A może ktoś zrobił w konia kibiców? Ja kupowałem bilet w piątek i według systemu nie było wolnych miejsc po stronie zachodniej - wzdłuż ławek rezerwowych, a na meczu prawie cała strona była pusta. błąd w systemie informatycznym czy ktoś specjalnie nie chciał sprzedawać biletów na trybunę pod lożami VIP?
Temat prosty - chcieli zapełnić najpierw jedna część trybun - tą, która będzie widoczna na transmisji. Po południu odblokowali 2 sektory po zachodniej stronie. 8 tysięcy mogło spokojnie być na tym meczu (wschodnia strona była cała obsadzona + narożniki w dużej części i H1 dla kibiców Motoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sirotowanemu Lublinowi i pewnym ludziom z Lublina nawet GWno sprawia radość. A jak jeszcze to GWno doprawi BUNIEK to od razu są w 7 niebie. Tak trzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobry mecz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...