Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie ma takiej Fundacji AZS UMCS Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie konszachty z Dyrektorem Wydziału Sportu a co za tym idzie miejska kasa to gówno byście mieli, a tak mając odpowiednie wsparcie z budżetu miasta łatwo jest wyciągać z mniejszych ośrodków utalentowanych sportowców i przypisywać sobie zasługi,  co do osiągnięć to numer jeden bylo stworzenie w Lublinie sekcji bobslei wszak nasze miasto ma w tej dyscyplinie ogromne tradycje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NARESZCIE !!! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny wywiad tylko ja, ja, ja, ja, ja, ja, ja..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba przyznać, że ostatnio AZS UMCS radzi sobie nadzwyczaj dobrze. Zobaczymy co z fundacją, ale takie same rozwiązanie wprowadził Start Lublin i wyszło mu to na dobre. Trzymam kciuki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak na razie wszystko idzie w dobrym kierunku. Dajmy jeszcze trochę czasu, ale wydaje mi się, ze z nowo zalozonej fundacji będą płynęły same pozytywne skutki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takim razie czekamy na efekty podziału, jednak myślę że to dobry ruch. Powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sama fundacja to normala rzecz, mają taką i Start i Motor, byleby fundacja nie działała rękami pracowników klubu, bo wówczas wszyscy przegrają, a Gaweł powiedz: "Nie udało się, bo zawiedli inni" i zrzuci z siebie odpowiedzialność. AZS robi kawał dobrej roboty: koszykówka, lekkoatletyka na światowym poziomie, pływanie jakiego w Lublinie nie było, Aktywny Lublin z któego korzystają moja mama i siostra i wiele, wiele innych znanych mi osób, a córka jest w klasach profilowanych, Akademickie Mistrzostwa Polski w których sam kiedy brałem udział (nie oszukujmy się, uczelnie mamy gów*ianym poziomie naukowym, gdyby nie sport, to już ogóle byłby dramat) i Bóg wie co jeszcze. Znam ludzi z AZS i mało kto u nich bierze kasę za to, no chyba, że robi to zawodowo, ale no kurde, z czegoś trzeba żyć. Nawet Radni "nieporadni" i biorą kasę za swoją pseudo robotę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sama fundacja to normala rzecz, mają taką i Start i Motor, byleby fundacja nie działała rękami pracowników klubu, bo wówczas wszyscy przegrają, a Gaweł powiedz: "Nie udało się, bo zawiedli inni" i zrzuci z siebie odpowiedzialność. AZS robi kawał dobrej roboty: koszykówka, lekkoatletyka na światowym poziomie, pływanie jakiego w Lublinie nie było, Aktywny Lublin z któego korzystają moja mama i siostra i wiele, wiele innych znanych mi osób, a córka jest w klasach profilowanych, Akademickie Mistrzostwa Polski w których sam kiedy brałem udział (nie oszukujmy się, uczelnie mamy gów*ianym poziomie naukowym, gdyby nie sport, to już ogóle byłby dramat) i Bóg wie co jeszcze. Znam ludzi z AZS i mało kto u nich bierze kasę za to, no chyba, że robi to zawodowo, ale no kurde, z czegoś trzeba żyć. Nawet Radni "nieporadni" i biorą kasę za swoją pseudo robotę[/quote]  Coś w tym jest. Moja żona uczęszcza na arenę na darmowe zajęcia z obrony własnej. Co roku głosujemy na aKtywny lublin i nie żałuję. Lepsze to niż srające koty albo zrzucanie obowiązków miasta np.: chodnik na budżet obywatleksi. [quote]Gdyby nie konszachty z Dyrektorem Wydziału Sportu a co za tym idzie miejska kasa to gówno byście mieli, a tak mając odpowiednie wsparcie z budżetu miasta łatwo jest wyciągać z mniejszych ośrodków utalentowanych sportowców i przypisywać sobie zasługi,  co do osiągnięć to numer jeden bylo stworzenie w Lublinie sekcji bobslei wszak nasze miasto ma w tej dyscyplinie ogromne tradycje.
 Zaoraj azs i ciekawe co ci zostanie. MotUr w czwartej lidze grający z przeciwnikami o żenującym poziomie? W całej Polsce tak to działa, że AZS robi sport zarówno dla mieszkańców jak i wyczynowy. A klub jest dobry to przyciąga do siebie zawodników. Sam pochodzisz pewnie z zadupia pod Hrubieszowem i przyjechałeś do Lublina po lepsze perspektywy, więc nie broń tego sportowcom, którzy w przeciwięstwie do Ciebie osiągnęli coś w przeciwieństwie do Twojego smutnego i bezsensownego życia przed komputerem. Puknij się w głowę człowieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 ostatnich komentarzy pozostawie bez komentarza. Mimo że zachowany odstęp czasowy to zryw interwalowy widoczny :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zupełnie nie rozumiem tej polskiej mentalności. Marudzimy, bo komuś udało się coś zbudować. Im gorzej tym lepiej. I nie mówię tu tylko o narzekaniu na AZS, ale na całe środowisko sportowe, na Motor, Żużel, Start i SPR. Zamiast sobie zazdrościć proponuję naśladować i korzystać z dobrych praktyk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Politechnika powinna szybko wykorzystać tą sytuację..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...