Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sportowiec Roku Województwa Lubelskiego 2019. Znamy nazwiska laureatów! [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 lutego 2020 r. o 08:40 Powrót do artykułu
A może by tak czytelnicy poznali pełną dziesiątkę sportowców??!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabawny ten .......... właściwie nie wiem jak to nazwać . Zastanawiam się i ciągle nie mogę wymyślić jakim kluczem kapituła na jednym podium postawiła Fajdka , Mirosław - mistrzowie świata i Lamparta ??? jakim kluczem kapituła ( ciekawe kto w niej zasiada ) postawiła drużynę żużla przed mistrzyniami Polski MKS i GKS ??? jakim kluczem trener 6 drużyny w lidze jest lepszy od trenerów piłkarek ręcznych i piłkarek nożnych ?? Patrząc na wyniki sportowe nie potrafię tego wytłumaczyć .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba przyjść na stadion żużlowy żeby zrozumieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby tuż za mistrzami świata, pretendentami do medali IO znalazłaby się piłkarka nożna lub ręczna, to zestawienie wyglądałoby lepiej? Dzisiejszy sport to ciężka praca więc szacunek dla wszystich sportowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabawny ten .......... właściwie nie wiem jak to nazwać  . Zastanawiam się i ciągle nie mogę wymyślić  jakim kluczem kapituła na jednym podium postawiła Fajdka , Mirosław - mistrzowie świata i Lamparta  ??? jakim kluczem kapituła ( ciekawe kto w niej zasiada ) postawiła drużynę żużla przed mistrzyniami Polski  MKS i GKS ???  jakim kluczem trener 6 drużyny w lidze jest lepszy od trenerów piłkarek ręcznych i piłkarek nożnych ?? Patrząc na wyniki sportowe nie potrafię tego wytłumaczyć .
 Bo to taka kapituła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabawny ten .......... właściwie nie wiem jak to nazwać  . Zastanawiam się i ciągle nie mogę wymyślić  jakim kluczem kapituła na jednym podium postawiła Fajdka , Mirosław - mistrzowie świata i Lamparta  ??? jakim kluczem kapituła ( ciekawe kto w niej zasiada ) postawiła drużynę żużla przed mistrzyniami Polski  MKS i GKS ???  jakim kluczem trener 6 drużyny w lidze jest lepszy od trenerów piłkarek ręcznych i piłkarek nożnych ?? Patrząc na wyniki sportowe nie potrafię tego wytłumaczyć .
 Bo taki mamy poziom pilki kopanej u kobiet I pilki recznej czyli slabiutki I mal kogo to obchodzi. Na jeden mecz zuzla przychodzi wiecej ludzi niz przez caly sezon recznej czy kopanej. Podaj jakas pilkarke reczna albo nizna ktora w wieku 18 lat sie wybila I cos osiagnela ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydenta nie zaprosiliscie bo Go nie lubicie czy nie szanujecie czy nie uznajecie za Prezydenta?! Wstyd! Już teraz wiem dlaczego tylko górki czechowskie i górki! Od dziś nie będę was czytać ani moja rodzina! Jesteście beznadziejni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prezydent bawil sie na balu charytatywnym....nie tanczył ponoc nogi w kolanach go bola....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po fotkach widac ,że jakas anemiczna ta impreza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michota ma szczenę jak Gmoch, lol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oferujemy szybka pozyczke Potrzebujesz pozyczki biznesowej lub osobistej? Nasza firma udziela pozyczek osobom fizycznym i firmom w wysokosci 2% oprocentowania rocznie. Odwiedz nasza strone internetowa pod adresem: ***s://Amitybrokers.com, aby rozpoczac, lub po prostu wyslij nam e-mail Na adres Service@Amitybrokers.com Mozesz rozmawiac na zywo na WhatsApp +1 (619) 736-9432
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czesc przyjaciele Nazywam sie TERESA ZAJAK Jesli potrzebujesz pilnego kredytu Zaprosilem cie do skontaktowania sie z ANNA CHROMA I nie bedziesz rozczarowany To tylko sugestia Mam pozyczke w wysokosci 130 000 Zl dzieki temu wspanialemu czlowiekowi Aby uzyskac wiecej informacji Odpowiedz mi krótka wiadomoscia Lub skontaktuj sie ze swoim pozyczkodawca annachroma1949@gmail.com skontaktuj sie z moim adresem e-mail: teresazajac133@gmail.com Autorzy ANNA CHROMA Bedziesz mial rozwiazania dla wszystkich swoich problemów Potwierdzam to Jesli nie potrzebujesz pozyczki Wiec poinformuj swoja rodzine i przyjaciól dziekuj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...