Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W piątek Wisła Puławy ogłosi pierwsze transfery

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 czerwca 2016 r. o 18:08 Powrót do artykułu
Fajni kibice nie strach jeździć do nich na mecze. Jako dziadek 86 letni będę do Was przyjeżdżał a głos mam donośny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
darmochwał z olimpii grudziądz będzie pierwszym wzmocnieniem wisły. nie jesteście drogi dzienniku prawdziwego kibica regionu niczym niestety za***yć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę za późno na transfery. Lewandowski, Krychowiak i Pazdan już porozchwytywani :) Może Kogoś z Islandii albo Walii? Jak najwięcej wygranych Wisełce Życzę!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy wogóle ludziska będą chodzić na Wisełkę.Myślę że na początku do tysiąca liczebność będzie sięgać.Później,im bliżej powrotu do drugiej ligi,znowu będzie 500-800 z czego po trzysta osób przyjezdnych.Dziwne że sponsorzy dają kasę klubikom bez kibiców,no ale Azoty to Puławy więc i logiczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A komu dać kasę? Spartakusowi? przecież tam ekipa rządzących nie zmienia się od lat,zamieniają się stolkami podejmują dziwne decyzję.Na wschodzie wszystkie kluby piłkarskie oprócz dziwadla lubelskiego "SPARTAKUS "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh.To chyba logiczne że firma sponsoruje lokalną drużyne. Dzięki temu Puławy mają zespół w I lidze! Wiec o frekwencje na meczach nie martwiłbym się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A który klub da radę przeżyć tylko z kibiców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi nie chodzi tylko o przeżycie.Każdy piłkarz chciałby grać przed większą publiką(swoją oczywiście).W Puławach stadion wygląda dość ładnie,ale co z tego skoro ciągle puste trybuny.Jak mówię,zobaczymy w tej pierwszej lidze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się WSK Motór martwi o drużynę. Skoro na mecz może przyjść 9000 widzów a nikt nie robi nic, żeby była pożądna drużyna, to ktoś tu ma niepokolei we łbie. Do prokuratury za działanie na szkodę spółki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to musza byc spore zbrojenia bo utrzymac sie w I lidze bedzie dla Wisly duzym problemem a ladny stadion i dobra infrastruktura niczego nie zalatwiaja a skoro przychodzi malo kibicow i wplywy z biletow sa niewielkie no to klub bedzie mial problem bo Azoty chyba jednak nie dadza duzej kasy ale trzymajmy kciuki za Wisle zobaczymy czy poradzi sobie z problemem I ligii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do mnie też nie dociera,że tak trudno stworzyć już dziś drużynę z samych drugoligowców.Mowa o Lublinie.Rozumiem że piłkarzyki nie chcą grać w trzeciej,ale mimo wszystko można jakoś zachęcić.Awans,liczni i fanatyczni kibice i kaska na poziomie 2 ligi.Czy w zeszłym sezonie wszyscy prezentowali lepszy poziom niż 3liga?Wynik końcowy pokazał że nie a i gra którą oglądałem,też była na czysto trzecioligowym poziomie.Oprócz stadionu który dostali w prezencie,Motor jest bardzo słabo zarządzany.Oczywiście że jest trochę zazdrości w tym że Puławy mają tą I ligę ale liczę że w sezonie 17/18 drużyny Motoru i Wisły spotkają się w 2lidze.Poza tym,jest jeszcze Avia i Orlęta które też pokazały że mają potencjał,ale często w następnym sezonie schodzi powietrze z piłkarzyków.Życzę wszystkim(Motorowi,Avii i Orlętom walki o awans.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...