Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wisła Puławy - Bytovia 2:1. Znowu niespodzianka

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 sierpnia 2016 r. o 05:43 Powrót do artykułu
Brawo puławska Wisła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duma Powiśla i wapno to zapewne zwroty do powtarzania w nieskończoność, choć co nieco prowincjonalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo trener Robert --to od Stali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tekst o meczu pierwszej ligi a tabela ekstraklasy ............czego mnie to juz tu nie dziwi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Motor bez niespodzianek... Brawo Wisła! Olimpia Grudziądz to dolna tabela wprawdzie, ale z Bytowią 2:1 cieszy, bo to klub z ambicjami na extraklasę. Planuję zacząć jeździć do Puław na ten piękny stadion, żeby popatrzeć na coś, co przynajmniej można nazwać piłką nożną. Gratulacje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od jakiegoś czasu,to Wisła pełni rolę jaką wymagano od Motoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Wisła Puławy. To jedna z dwóch drużyn która nie przynosi wstydu Lubelszczyźnie. Od wczoraj powiedziałem sobie koniec!! klub Motor Lublin już mnie nie interesuje i przynosi tylko wstyd miastu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niespodzianką to jest przegrana Motoru z... Cosmosem Nowotaniec. Wisła jak Górnik zagra w ekstraklasie a Motor przywita okręgówke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Duma Powiśla!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacjedla Wisły Puławydumy powiśla i  regionu .Warto odwiedzać stadion Wisły Puławy jak pilkarze grają byłem na 3 meczach widzę zaangażowanie i serce na boisku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba uwazac zeby Lubelacy nie chcieli zeby Wisla Pulawy grala na Arenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...