Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Władze Lubelskiego Węgla KMŻ apelują - kibicu, przyjdź na mecz!

Utworzony przez zorro, 29 września 2010 r. o 18:17
myslę ze jak by Pan Wojciechowski nie był prezesem to klub pozyskał by większą grupę sponsorów dla mnie ten człowiek jak mówi że pada deszcz to ja i tak spoglądam za okno czy to prawda----PANIE WOCIECHOWSKI NIECH PAN POWIE ILE ZROBIŁ PAN DLA SPORTU JAK BYŁ PAN W-ce PREZYDENTEM i od kiedy kocha pan tak żużel?{od kiedy są jakies pieniądze do wyrwania}
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie żużla mają problemy z identyfikacją siebie....wywieszają flagi i barwy Motoru....po tym wyzywają na forach kibiców piłkarskich....i mówią ze Motor to jak najgorszy klub...nie uzywają logo Motoru....kompletny cyrk...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może obniżć cenę biletów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja przyjde na mecz! Jestem prawdziwym kibicem od 15 lat, taki baraż nie zdarza się nawet co dwa lata!!Zapowiada się prawdziwy żużel nie to co z Opolem czy Rawiczem!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mecz trzeba zobaczyć. Trudno liczyć na awans w bilansie dwóch spotkań. Myślę, że p.Wilk nie poleci bronować i lać wodę w tor i to w dniu meczu. Preparowanie toru to zabójstwo dla widowiska. Nie wspomnę o bezpieczeństwie tych na motocyklach. To jedno. Druga sprawa odwoływanie meczów - to są koszty. P.Wojciechowski mówi, że brak kasy. Gdy tor jest ,,przygotowany'' traci widowisko. Dlatego jednego dnia się remisuje lub przegrywa, by następnego dnia wygrać, prawie do ,,zera''. ,,Nasi'' (ilu jest z lubelskiego) zawodnicy jeżdżą w Lublinie. A gdy tor jest inny, zaczynają się gubić. Oczywiście są tacy którzy z ,,urzędu'' zawsze jeżdżą i punktują. Ale co z resztą? Co z czymś takim jak szkolenie? Dla niezbyt zorientowanych, kiedyś prowadził ją nieodżałowany trener R.Bielecki. Również jakiś czas trener Z.Studziński. Co jest dzisiaj? Chciałbym, żeby w Lublinie był żużel a nie jazda gęsiego na torze. Dlatego kupię bilet i pójdę na mecz. Niech wygra lepszy. Serce mówi - nasz lubelski klub, realia mówią - ROW Rybnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
25 zl czy kogos po%^$##lo??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nom, szegolnie ze Motoru juz nie ma, jest Spartakus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wodnik szuwarek napisał:
25 zl czy kogos po%^$##lo??
Za najlepszy i najlepiej obsadzony mecz sezonu to duzo? Wez sie do pracy i nie marudz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to niech zuzlojepcy szykuja sie na wojne!! bijemy kazdego z obca rejestracja i kazdego kto podszywa sie pod MOTOR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...