Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Złożyłem propozycję

Utworzony przez formatt, 6 sierpnia 2008 r. o 09:48
Bardzo dobry pomysł!!! A sprawa zużla w Lublinie wyglada dokładnie tak jak mówi pan Kępa. Najlepiej postawić kolejna plazę na Zygmuntowskich bo po co żużel, na ktory przychodzą od wielu lat całe rodziny i zagorzali kibice. Już nic tu nie ma w tym Lublinie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli żużel na siebie zarobi to OK ale po co P Marku do tego ratusz ??? A pakowanie publicznych pieniędzy w sport tzw. wyczynowy a nie masowy to skandal ! Najlepszy przykład to finansowanie Motoru żeby banda młdocianych bandytów miała się gdzie lać a gdzie przyzwoity człowiek nigdy nogi nie postawi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli miasto Lublin niema pięniędzy to moze potentat w regionie jakim są puławskie azoty czy kopalnia w bogdance tzeba coś robić i podtrzymać tradycę jestem z radomia i miłosnikiem żużla a do Lublina mam najbliżej a może by tak Warka trzeba próbować gdzie się da pozdro dla fanow żużla lubelskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyzwoity to znaczy jaki...w gajerku, z zona za rkę z 5 dzieci i w kościele co niedzile....nie bądz śmieszny mozna odnieśc wrażenie że w lublinie sami święci...a jak cie napdaną czy masz awarię samochodu to h...ze złamaną nogi ci nie pomoże...tacy święci wszyscy jesteście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacy zagorzali kibice...gdzie oni sa pokaż mi::):).........mają w d........żużel czekaja na gotowe...ten krytykowany Motor dzięki kibicom istnieje zużel padł bo g...kogo to obchodzi.Niby jest was tak wielu a jak trzeba coś zrobić to nie ma nikogo:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do d nie napisałeś jaki sport preferujesz i co zrobiłeś dla swojego klubu a tak na margineśie są naprawdę prawdziwi kibice speedwaya w lublinie ja się do nich zaliczam i nie pisz mi że mam to w d.... i że czekam na gotowe gdy bilety będą kosztowały 50 zł to i tak przyjdę ale inne dyscypliny mają z gorki bo pomaga im ratusz ludzie widzą że włodarze lubelscy olewają temat a to nie jest tani sport i sami najwierniejśi kibice nie dadzą rady tu potrzeba sponsorów takich jak real ,leclerc , i inne do lublina wchodzi ikea nie można było że w zamin za to że powstanie kolejnt moloch w kozim grodzie zaznaczyć aby przeznaczali na lubelski sport pewne kwoty tylko że podejrzewam że takie rozmowy były i jak zwykle pójdą na co innego np. rozbudowę miasteczka uniwersyteckiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...