Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Było ekstra. Dobre show na taki zimowo-wiosenny ponury czas :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Show super, szkoda, że nagłośnienie kiepskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście show rewelacyjne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Trochę w tym cyrku, trochę zabawy a najwięcej robienia z nas tak zwanego tata-wariata."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że połowa hali która zapłaciła po 80 za bilet nic nie słyszała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
że-nu-ją-ce !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta Amerykanka występująca w ekipie Harlemu (Torch George) pokazała - oprócz oczywiście tych bardziej cyrkowych sztuczek - jak można świetnie panować nad piłką i dobrze ją podawać. Z ciekawości sprawdziłem jej biogram i okazuje się, że była zawodniczką ligi uniwersyteckiej (Purdue University oraz Oklahoma City University), a także była bliska gry w zespole ligi WNBA Indiana Fever.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rewelacyjne wydarzenie. No, ale fakt, że z nagłośnieniem to była nieco kiszka. No i ten Globus. Taaaak daleko ma się od parkietu... Po wszystkim żałowałem, że nie kupiłem biletów na dole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zauważyliście ze lepiej było zrozumieć HG niz tego pseudo prowadzącego. Co mamrotał. Jego tajemnica.. największy błąd. Kompletnie nie potrzebny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasuja wpisy. Buuu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...