Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żużel: Tomasz Rempała nadal w KMŻ, Aleksander Borodaj nadzieją lubelskiego zespołu

Utworzony przez Gość, 22 grudnia 2009 r. o 19:55
oooo cóż za zmiana nastawienia! jak nikt nie chce podpisać w Lublinie to znowu sobie przypominają o Piszczu. A jeszcze nie tak dawno (czasowo jest to kilku zawodników temu) zarzekał sie że nigdy więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest hanba, srom i pozoga. Mialo byc 6 kontraktow sa dwa. mial byc awans jest Rempala i Borodaj (kto to ku*** jest), jakis ulan czy co? Kumpel kumpla prezia? Koniec zludzen, jestesmy na dnie. Moim zdaniem nie ma szans na Barana albo Staszka. Jest takie przyslowie ze po zlym panie jeszcze gorszy nastanie. Klalem na Siwka i jego kompanie ale teraz kajam sie nisko. Wtedy chociaz byly emocje, teraz tez beda. Czy uda nam sie zdobyc na zygmuntowskich 40 punktow. ((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja juz nawet nie złoszcze się- tylko smiech mnie ogarnia. Przecież od razu było wiadome że skoro Działacze zabrali się do rozmów z zawodnikami na poczatku grudnia to można było się spodziewać takiego efektu!U nas żaden Baran ani Staszek nie będą jeździć- pośmiewisko jest w tym wszystkim że takie małe Miasto Krosno przebija nasze oferty:)A Metropolia będzie w styczniu kontraktowała "odpady" najlepsze te z Ukrainy- bo będą jeździć za małe pieniądze- hrywna jest tania;)no i blisko jest! Prezio ciagnie ten Klub na siłę(widać że nie ma ochoty ani zapału) tylko dlatego że w przyszłym roku są Wybory i trzeba będzie jakoś zaistnieć-najlepiej przez PROMOCJĘ antyżużla:)Zastanawia mnie jedno- jacy desperaci będą chodzili na mecze oglądac dziadostwo gdzie u siebie będziemy dostawali baty od Krosna, Opola czy Rawicza a nawet Piły;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...