Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Arkadiusz Pelczar, prezes Startu Lublin SA: Jesteśmy na zero

Utworzony przez Prezes, 23 kwietnia 2012 r. o 16:49 Powrót do artykułu
hahahaha oczywiście.... to jest możliwe tylko w Polsce.... prezes SSA jest jednocześnie drugim trenerem drużyny.... spoko.... czy tylko ja dostrzegam jakiś dysonans??? pomijam kwestię honoru w obliczy coraz gorszych wyników z sezony na sezon ale ta sytuacje wydaje mi się już przesadą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest łachem bez charakteru , pamiętam jak przyszli ( wciśnięto ich )tu podziękowania dla ser lembrycha czarneckiego wichy , śmiano się z niedowierzaniem traktując temat jak kiepski żart , dziś po 3 latach obietnic bez pokrycia , mrzonek nie ma kto ładu z tym burdelem zrobić ?! pan derwisz niech zajmie sie hodowlą jedwabników a pelczar do szkoły pójdzie bo na tym polu jeszcze gorzej niż szkoleniowiec (także bez wyniku ) stoi !PYTAM CO TAM SIE KU...A DZIEJE I O CZYM DALEJ TE DEBATY Z TYMI śmiesznymi panami ??!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahaha oczywiście.... to jest możliwe tylko w Polsce.... prezes SSA jest jednocześnie drugim trenerem drużyny.... spoko.... czy tylko ja dostrzegam jakiś dysonans??? pomijam kwestię honoru w obliczy coraz gorszych wyników z sezony na sezon ale ta sytuacje wydaje mi się już przesadą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki ciekawy PR... myślę, że z tymi zdolnościami już tylko krok do teki ministra 1.tak czy owak "jesteśmy na zero" - ufff ciężar spadł mi z serca, no to bawcie się w trenerów dalej skoro tak Wam świetnie poszło 2. przekonaliśmy wiele osób do koszykówki - uffff wielkie dzięki, naprawdę. A wiecie ile osób zniechęciliście do koszykówki???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
całe zycie sponsorzy, kasa, nie wykonanie założeń ence pence... tralala a wy ? jak wy wywiązaliście się ze swoich obowiązków panowie trenerzy, za którą braliście słoną salate co ? pytam, co ? zawodnikom to w trakcie sezonu mogliscie mrozić pensje... teraz powinniście oddać pieniadze za wszystkie miesiące.. !! jak sie patrze na to zdjęcie to aż mi się słabo robi, jaka to szopka, jak się panowie przejmują, dobrze wiedzieliście ze taki bedzie finał ! jeszcze kłamstwa do tego !! jesteśmy na zero !! i wymażcie słowo środkowe !! pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie "prezesie", "działacze" a szczególnie "trenerzy" - bierzecie się za coś o czym nie macie zielonego pojęcia, a najgorsze, że nie uczycie się na błędach. Bałbym się Wam powierzyć nawet wf w szkole, bo pewnie wszystko byście sknocili (dowód to ostatnie 10 lat w Starcie - nie ma żadnego wychowanka chociażby na I ligowy poziom). Kto wpadnie wreszcie na pomysł by w 100% wymienić to towarzystwo i nie dawać na to ani grosza. Ostatnio pisano o dużych dotacjach (powyżej 100 tys. zł) na koszykówkę w Starcie - myślę,że 3/4 tegorocznych zawodników powinno grać za darmo dopóki nie osiągnie przyzwoitego poziomu sportowego a Wy tylko macie w głowach jakieś kontrakty - z kim, po co? oto jest pytanie - a może i w II lidze (czytaj dawnej trzeciej) macie zamiar podpisywać jakieś kontrakty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo prezes - jesteście na zero. Dziękuję wam za tak dobry wynik w trudnych czasach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kasa z MPWiK Sp z o.o. ile jej dostaliście na zero wyszło - jak za Gierka PRL księgowość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na zero a ile kasy dały firmy komunalne ? ja za P PRL-u księgowość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie tak - ktoś pomylił tytuł artykułu - powinno być "jesteśmy zerem", a nie "jesteśmy na zero". Poza tym przecież taki "słabiak" (delikatnie mówiąc) i facet bez honoru jak Pelczar nic innego nie powie bo boi się o swoją ciepłą posadkę w tym grajdole. Panie Dominiku, nie zapomniałem o Panu, Pan też jest postacią tragikomiczną lubelskiej sceny koszykarskiej. Panowie - czas zacząć kopać rowy. Choć z drugiej strony to też można zrobić źle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawy jestem co bedzie gadane na spotkaniu z zawodnikami - pewnie, że są slabi i to ich wina .... znając Derwiszka i Pelczarka.. się mi napisało z dużych liter ot co !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam w tytule powinno być :Jesteśmy zerem, a nie jesteśmy na zero - chyba błąd redaktora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...