Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
niezła średnia 2 mecze na + na tyle spotkań .nie czepiam się , tak ja to widzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Główną przyczyną niepowodzeń Startu są kontuzje,nie ulega dla mnie wątpliwości że z Michałem Sikorą mecz byłby wygrany.Zasadniczym pytaniem jest:Dlaczego tylu zawodników ulega tak łatwo kontuzjom i kto jest za to odpowiedzialny? Moim zdaniem Start grając w pełnym składzie tj.również z Karczewskim i Królem walczyłby o czołowe lokaty.Dlaczego inne kluby omija taka plaga kontuzji?Lepsza kadra szkoleniowa? Lepsi masażyści i odnowa biologiczna? Niektórzy kibice tylko złośliwie krytykują,"nie trzymają kciuków" za swoją drużynę.Mam wrażenie że dla nich im gorzej tym lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z wypowiedzią Marka. To jest parodia że tylu zawodników ma kontuzje, i podejrzewam iż nie jest to przypadek, a wina musi leżeć gdzieś pomiędzy trenerem (nieodpowiednio dobierane zróżnicowanie treningu) a ekipą od odnowy biologicznej (jeżeli tak owa w ogóle istnieje). Myślę jednak że to po prostu są efekty przeciążeń organizmu u poszczególnych zawodników spowodowane źle rozpisanym planem przygotowawczym do sezonu i kontynuowanie tego podczas trwania rozgrywek. Z tego co pamiętam większość z tych graczy nie miała nigdy wcześniej poważniejszych kontuzji (np. Karczewski czy Król) zmęczenie materiału, za duże obciążenia treningowe, nieumiejętne dostosowanie obciążeń treningowych do poszczególnych zawodników Panie trenerze, kłania się teoria sportu i treningu specjalistycznego. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...