Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
pod mur z tą ferajną , co to za cyrk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a sambor to mial z lawki wyprowadzac ta pilke?? bo z tego co wiem to nie gral w ostatnich sekundach meczu.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mało wiesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie prezesiku i cala reszta, najlepiej zwalic wine na jednego... daj mu pograc dluzej niz 5 min a nie wymagasz pozniej Bog wie czego... a to ze celej trafia co 5 rzut to tez wina reszty?. przegrali z juniorami a to ze doprowadzili do takiej koncowki to wstyd. Kupcie jeszcze kilku obcych to moze bedzie ten waszwymarzony play off, tylko co bedzie jak po sezonie oni odejda...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może rzeczywiście lepiej sprowadzić kogoś z zewnątrz, zamiast pieścić rodzime gwiazdeczki, które brylują w trzeciej, góra drugie lidze. Pozostaje jeszcze liga amatorów. Samborski i tak gra dłużej niż na to zasługuje. Niech zacznie trenować, albo odpuści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odwalcie się od sambora - gosciu jest dobry i powinien więcej grać zeby to udowodnic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech gra na podwórku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiego ciezaru nawet pudzian nie uniesie a co dopiero taka chudzina jak samborski. Dajcie mu luz i tak ma ciezkie zycie z tym derwiszem bo reszty nie zj.... bo sie gwiady obraza to jemu sie oberwie, a co...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gwałt to zrobiono na lubelskiej koszykówce , w warszawie na tamtejszym parkiecie ! nawet jak uda wam sie z tego wyplątać to i tak zapisaliście się nie chlubnie w życiu lubelskiego sportu , i myślę że to zdanie potwierdzają wszystkie opinie które daje się słyszeć coraz to częściej i ostrzej . wstyd , wieli wstyd !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciez sambora nie chciał duet trenerski przed sezonem???? a teraz pretensje????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To show sponsoruje Galeria ... ;-0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie ktoś przyznał, że Samborski jest za chudy do I ligi, ponieważ dużo wcześniej, kilka lat temu, nie dostał szansy. Tylko po co ten dramatyczny ton. Oczywiście nie odpowiada za całe zło, ale dziś stał się tematem polemiki. Może czas się wyciszyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czemu nie bedzie zmiany trenera???moze nie bedzie kasy z urzedów???? czyżby to był powód? tak mi sie wydaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niczym ślepiec , po omacku prowadzicie naszą drużynę . tylko patrzeć jak znowu twarde lądowanie na bruku ! co o samego pana michała , To gdzie byłby start gdyby nie jego wspaniała gra sezon temu pod wodzą kogoś kto nie budził aż tak wiele kontrowersji ( i nie chodzi o to ze lata z goła dupą ) !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Pytam Pana/Panią "czyste ręce" dlaczego jestem tu wymieniany (karol-tak mnie nazywają znajomi i chyba o mnie chodzi piszącemu) i dlaczego uwaza ze jestem sfrustrowany i mściwy, na kim mam sie mścić ????rozstałem sie z klubem w pokojowej atmosferze . Dlaczego skoro mnie ten artykuł nie dotyczy Pan/Pani "czyste ręce" nie podpisze sie z imienia i nazwiska skoro ma czyste rece albo nie powie mi tego prosto w oczy , moge podac nr telefonu i umówic sie na spotkanie aby wyjasnic "moje sfrustrowanie i mściwość" Naprawde nie tędy droga , Lublin zasługuje na koszykówkę na dobrym poziomie a takie pisanie anonimów po internecie dotyczacych druzyny nie słuzy na pewno dobrej atmosferze a DOBRA ATMOSFERA to połowa sukcesu wiem to z doświadczenia. Pozdrawiam wszystkich ale prawdziwych fanów basketu w Lublinie Piotr Karolak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam jestes piata kolumna... prawda jest taka ze wysoka forma samborskiego to bylo 50% calego sukcesu i awansu. cala ta druzyna zostala rozbita po awansie co jest nie do pomyslenia w innym miescie, gdzie ludzie powaznie podchodza do koszykowki i chca budowac druzyne od podstaw. dzieki ukladom trenerem zostal jakis amator, ktory tak sie wychwalal przed sezonem ze buduje jednolit i wprowadzi swoich mlodych utalentowanych chlopakow z 3 ligi do gry. jak sie maja te slowa do rzeczywistosci?? wywalil polowe skladu, wsadzil tych malenkich ktorzy bez obrazy nie maja jeszcze zielonego pojecia jak wyglada koszykowka na wyzszym niz ta mocno-srednia 3 liga lubelska. jakby nie fakt ze celej postanowil wrocic do lublina na rok to ta z "rozwaga" zbudowana druzyna poszlaby w slad tej z przed dwoch lat. Tylko ze wtedy trener nie pierniczyl na lewo i prawo ze nie ma kim grac... a nie mial...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...