Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Troche dziwne jest swieto koszykowki, na ktorym koszykowka okazala sie malo wazna. Na pierwszym planie znalazla sie festyniarska oprawa - dymy, stroboskopy, hity, czirliderki i przede wszystkim najwiekszy popier***eniec wieczoru w postaci prowadzacego na wrotkach. Typ od trzeciej kwarty olal sobie nawet prowadzenie meczu i przeszkadzal wyjac do mikrofonu, rzucajac koszulki i rzucajac suche dowcipy - co z reszta chyba jakos trafilo do samych koszykarzy, ktorzy zorientowali sie, ze to nie o koszykowke tego wieczoru chodzi i grali zupelnie bez serca. Jezeli w tym kierunku zmierzaja sportowe widowiska, to ci ktorzy do tego doprowadzaja sa grabazami sportu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z reklamą na koszulkach tj. bet at home posypią się kary czy może już się coś zmieniło w tym względzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komercyjne gówno sciĄgniete z popier***onego kraju 0 sportu 100 tandety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszedłem obejrzeć mecz, a nie popisy pajaca na wrotkach, dla którego koszykarze byli tylko zbędnym dodatkiem do własnego och! ach! wybujałego ego. OK, można rozruszać publiczność w czasie przerw, ale gdy grają to morda w kubeł i żadnego plumkania na syntezatorze !!! Wpieniłem się już totalnie gdy podczas 4 kwarty zaczął łazić i rozrzucać koszulki, robił wielki szum wokół siebie i biedaczek chyba zapomniał, że to niestety nie on jest głównym aktorem tego wieczoru. Panie **********, chyba czas na dietę teraz w pana spodnie to weszłoby chyba dwóch (*************) z czasów sędziowskich ... Panie Leszku Ruppercie - życzę zdrowia, serdecznie pozdrawiam.
Ostatnio edytowany 21 marca 2010 r. o 14:41
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ahu napisał:
komercyjne gówno sciĄgniete z popier***onego kraju 0 sportu 100 tandety
to spie... na białoruś smieszny polaczku, tam nic nie sciagają z popier***onego kraju, 0 tandety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
było zajebiscie. oprawa super. do krytyków: latwo siedziec w domu i dłubiąc w nosie krytykowac z klawiatury. byscie sie ruszyli w takim razie dopingować na olimp-start, a nie obrażacie ludzi wypominacjąc im wagę. jak chcecie krytykować to nauczcie sie to robic zakompleksione trolle. takich imprez powinno byc w lublinie jak najwiecej. bez pozdrowien dla gównojadów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli ktoś chce kilka fajnych zdjęć oddających klimat mecz to prosze podać maila to wyślę. Problem reporterów polega na tym, że wszyscy fotografowali będąc na parkiecie. Ja byłem na trybunach z fajnym obiektywem i coś tam wyszło, zwłaszcza finałowy wsad Millera - perspektywa z trybun a nie spod niego. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super impreza !!! Fajnie że daliście wywiad z Wrightem bo świetnie grał !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to jest celna zbiórka ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jeśli ktoś chce kilka fajnych zdjęć oddających klimat mecz to prosze podać maila to wyślę. Problem reporterów polega na tym, że wszyscy fotografowali będąc na parkiecie. Ja byłem na trybunach z fajnym obiektywem i coś tam wyszło, zwłaszcza finałowy wsad Millera - perspektywa z trybun a nie spod niego. pozdrawiam
Ja poproszę zdjęcia na maila: ktosiu770@interia.pl. Z góry dzięki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...