Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Olimp-Start Lublin – Rosa Radom 51:59

Utworzony przez roman, 6 października 2010 r. o 22:16 Powrót do artykułu
A jak tam lider Łuszczewski buhahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku...a , ten szetland to z daru dla powodzian ???!moja stara trzymała by mnie tydzień pod kluczem za takie hallo. jesteś bardzo kiepskim trenerem . nie wiem czy nie najgorszym w tej dekadzie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bez tego się rzucasz w oczy baranie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
23 października rozpoczyna się sezon amatorskiej koszykówki !!! jeszcze można się zapisywać !!! zabawa super od października do kwietnia, gramy w 3 ligach !!! więcej na stronie www.llk.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drzewo to bardzo kiepski "trener", najlepszym przykładem była sytuacje kiedy Sikora zrobił makabryczną stratę ok. 2 min do końca, a "znakomity kołcz" zdjął Jagodę, bo próbował zatrzymać szybki atak, ale niestety tak to jest jak Tatuś załatwia robotę synusiowi u swojego kolegi prezesa,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się dzieje z Łuszczewskim?Zawodnik który w extralidze rzucał po kilkanaście punktów rywalom o klasę lepszym niż jakieś tam drapichrusty z Radomia,gra taką padakę. Podobnie z większością pozostałych zawodników,to jest w stosunku do tamtego sezonu, regres. Jeśli skleci się nawet jako-taki skład,to największą bolączką jest kadra trenerska. Czy prezes tego nie widzi? Przyjeżdżają takie fizole z Radomia,który nie ma jakichś, poza Wiekierą,znanych nazwisk i proszę bardzo,nawet z takiego materiału ich trener potrafił sklecić zespół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek napisał:
niż jakieś tam drapichrusty z Radomia. Przyjeżdżają takie fizole z Radomia,który nie ma jakichś, poza Wiekierą,znanych nazwisk i proszę bardzo,nawet z takiego materiału ich trener potrafił sklecić zespół.
przypominam, że po trzech kolejkach te "drapichrusty" mają komplet zwycięstw. Ty nie znasz zawodników z Radomia, tak samo jak nikt w Radomiu nie zna nawet jednego koszykarza Startu... ale jak zwykle wychodzi z Ciebie lubelskie myślenie, że jesteście najlepsi... Nie wiem też czemu nazywasz graczy z Radomia "fizolami" skoro to właśnie pod względem techniki Start leżał i kwiczał, większość punktów zdobył spod kosza i to nie po jakiś niesamowitych akcjach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nasi zawodnicy mają dietę (to co powinni zjeść)je ten grubas . a oni ledwo stoją na nogach derwisz ma dwie lewe ręce , co może kogoś nauczyć ? wszystko dostał akonto !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
23 października rozpoczyna się sezon amatorskiej koszykówki !!! jeszcze można się zapisywać !!! zabawa super od października do kwietnia, gramy w 3 ligach !!! więcej na stronie www.llk.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO ZA BARAN DAJE NA TO KASE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZIWNY TO KLUB , PODOBNIE JAK JEGO POLITYKA ! dobrych , przyszłościowych trenerów się zwalnia , odsyła a wynalazki promuje , uczy rzemiosła za kasę miasta ,sponsorów i nasze nerwy ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibic napisał:
przypominam, że po trzech kolejkach te "drapichrusty" mają komplet zwycięstw. Ty nie znasz zawodników z Radomia, tak samo jak nikt w Radomiu nie zna nawet jednego koszykarza Startu... ale jak zwykle wychodzi z Ciebie lubelskie myślenie, że jesteście najlepsi... Nie wiem też czemu nazywasz graczy z Radomia "fizolami" skoro to właśnie pod względem techniki Start leżał i kwiczał, większość punktów zdobył spod kosza i to nie po jakiś niesamowitych akcjach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co z tego?To tylko świadczy o beznadziejnym poziomie polskiej koszykówki.Sorry, ale ja kilku koszykarzy Startu znam z występów w extralidze,natomiast u was znam tylko Wiekierę i tyle,no może coś mi jeszcze mówi nazwisko Łukomski.Jak sam widziałeś, kibice z Radomia byli jedynymi kibicami tych koszykarskich zapasów. Czy wyobrażasz sobie tak zimną atmosferę wobec swoich własnych koszykarzy u was,bo ja nie? Macie trenera Ignatowicza,to jest gwiazda przy takim Derwiszu,którego nie wiem dlaczego prezes do tej pory trzyma na takim stanowisku. Nie obrażaj się, ale ja pamiętam czasy,kiedy lubelska koszykówka coś znaczyła.Co Radom w tej dyscyplinie miał do powiedzenia.Nie upajaj się tym waszym bilansem 3-0,to się szybko może zmienić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt się nie upaja, ale po prostu denerwuje mnie takie lekceważenie rywali. Wiem, że się bilans może zmienić, bo sezon jest długi i wszystko przed nami. Wiem też, że Lublin ma bogate tradycje koszykarskie, a Radom nie (bo występy AZSu w 1 lidze to nie sukces), ale RosaSport ma dopiero kilka lat, dokładnie 7 i wszystko przed nimi, a samą tradycją się meczu nie wygrywa. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie martw się kibicu z Radomia.Zawodnicy Startu i szkoleniowcy są w stanie was docenić tylko lubelscy ,, kibice "nie są w stanie docenić nikogo.Nie szanuja swoich a co dopiero mówić o przyjezdnych.Siedzieli jak dupy na meczu z zaciśniętym gardłem i tylko w duchu się cieszyli jak się noga powinie- takie środowisko cóż począć.Ignatowicz dobrze powiedział o kibicach i jakoś dziw bierze naszych ,, kibiców" , że dobrze się wypowiedział o naszym klubie.U waszych kibiców widać świeżość a u naszych ...starość , zawiść i wieczne biadolenie, a sezon dłuuuuuuugi. walczcie dalej.Pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='ZAWO' date='07 październik 2010 - 12:19 ' timestamp='1286446784' post='358061'] nie martw się kibicu z Radomia.Zawodnicy Startu i szkoleniowcy są w stanie was docenić tylko lubelscy ,, kibice "nie są w stanie docenić nikogo.Nie szanuja swoich a co dopiero mówić o przyjezdnych.Siedzieli jak dupy na meczu z zaciśniętym gardłem i tylko w duchu się cieszyli jak się noga powinie- takie środowisko cóż począć.Ignatowicz dobrze powiedział o kibicach i jakoś dziw bierze naszych ,, kibiców" , że dobrze się wypowiedział o naszym klubie.U waszych kibiców widać świeżość a u naszych ...starość , zawiść i wieczne biadolenie, a sezon dłuuuuuuugi. walczcie dalej.Pozdro A więc przyznajesz,i słusznie,że kibice siedzieli jak dupy na meczu z zaciśniętym gardłem,tylko powiedz mi dlaczego???Masz rację z tym środowiskiem,skłóconym i nienawidzącym się wzajemnie.Tylko powiedz dlaczego?? Ja osobiście,nie chcąc wyjść na idiotę i drzeć się samotnie w milczącej hali,mimo ogromnej sympatii do koszykówki, zrezygnowałem z chodzenia na mecze,po kilku meczach z ubiegłego sezonu.Gdzie garstkę kibiców przyjezdnych było słychać głośniej niż kibiców gospodarzy.A to co piszę o tym meczu znam z relacji prasowych i i internetowych oraz słów mojego znajomego. Jednocześnie chciałem zauważyć,że takie Radio Lublin kompletnie pomija koszykówkę w swoich relacjach na żywo. Też stawiam pytanie.Dlaczego??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
23 października rozpoczyna się sezon amatorskiej koszykówki !!! jeszcze można się zapisywać !!! zabawa super od października do kwietnia, gramy w 3 ligach !!! więcej na stronie www.llk.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...