Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Byłem na tym meczu i nie wiem gdzie redaktor widział wypełniona prawie do ostatnich miejsc halę? Maksymalnie była zapełniona w połowie, co zresztą widać na załączonym filmie. Szkoda, że tylko tyle ludzi przyszło na ten mecz, szczerze powiem, że za starych czasów hala była wypełniana po ostatni wolny kawałek podłogi a teraz? Szkoda, bo cierpią na tym dzieci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też byłem/ Hala może nie pełna, ale na pewno nie połowie. Siedemset osób było z górką!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwi mnie bardzo podejście "czynnych" zawodników Startu i Novum do wczorajszego meczu, mogli potraktować to spotkanie - dla dobra własnego i kibiców - treningowo, czyli bardziej poważnie, oczywiście bez złośliwej agresywności, grożącej kontuzjami, niestety, mimo że po boisku biegało jak durnie trzech sędziów (wystarczyłby jeden) zobaczyliśmy festiwal niewymuszonych błędów, brak waleczności, zero obrony, pudła spod samego kosza, czyli lekceważący stosunek do siebie - i co najgorsze - dla przybyłych kibiców, podsumuję jednym słowem - żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby grali z Polonią, to na pewno było by więcej ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...