Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nie zapanowal Pan nad nerwami, ale też powody były. Sędzia, który nie przyjął przeprosin jest po prostu bubkiem, bo emocje opadły i mógł zachować się jak mężczyzna. Mam nadzieję, że racje zostaną zważone z rozsądkiem i chcialbym Pana dalej widzieć na parkiecie w Lublinie. Serdecznie pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten koleś już nie jest zawodnikiem ...ciekawe jakim będzie kibicem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Waldek napisał:
nie zapanowal Pan nad nerwami, ale też powody były. Sędzia, który nie przyjął przeprosin jest po prostu bubkiem, bo emocje opadły i mógł zachować się jak mężczyzna. Mam nadzieję, że racje zostaną zważone z rozsądkiem i chcialbym Pana dalej widzieć na parkiecie w Lublinie. Serdecznie pozdrawiam
To może umówimy się, że ja dam ci po mordzie i potem grzecznie przeproszę i się rozejdziemy uznając iż nic się nie stało?! Trochę pomyśl głąbie zanim coś napiszesz bo wątpię żebyś był taki skory do przyjmowania przeprosin zaraz jak dostałeś w pape (albo nawet po jakimś czasie tego samego dnia)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak już czas na ciebie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobra decyzja o zawieszeniu i kaze! takie zachowanie jest karygodne!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki charakter - brak kontroli, powtarza się to kolejny raz - a szkoda, bo można było godnie zakończyć karierę sportową - a może być tak wyciągnąć wnioski i w dalszym zyciu zacząć funkcjonować na innych zasadach - i to było by lepsze niż dalsza kariera sportowa w dotychczasowym wydaniu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gorąca prośba do redakcji !!! O ile samo zachowanie zawodnika Celeja jest bezwzględnie naganne, jak większość kontrowersyjnych sytuacji również ta, ma przynajmniej jeszcze jedno dno. Wpisów poprzedzających mnie komentatorów nie będę komentował bo sprawiają wrażenie, że nie mają pojęcia o czynnym, z pasją i poświęceniem uprawianiu sportu. Byłem naocznym świadkiem tego zdarzenia. KUPIŁEM BILET ABY OBEJŻEĆ MECZ KOSZYKÓWKI MĘŻCZYZN. ABSOLUTNIE NIE WYDAŁEM PIENIĘDZY NA IMPREZĘ PT. "BEZMYŚLNE POPISY TRÓJKI PANÓW Z GWIZDKAMI". JEŻELI TAK IM ZALEŻY NA ZWRÓCENIU NA SIEBIE UWAGI NIECH WYSTARTUJĄ W "JAKA TO MELODIA" LUB INNYCH IDOLACH. Chcę za waszym pośrednictwem (gdyż jako osoba prywatna nie zostałbym zapewne potraktowany poważnie) dowiedzieć się jakie PZkosz wyciągną konsekwencje wobec w/w trójki za beszczelne zlekceważenie kibiców i niespotykaną "promocję" koszykówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ゴルフボールは その大きさが直径で 42.67mm 以上、重量は 45.93g 以下 と規則で定められており、その表面には ボールが遠くに飛ぶように考案された 300 - 400 個 程度の 小さな窪み (ディンプルと呼ばれる) がある。 激安ゴルフクラブ  また、ゴルフボールを 規則で定められた条件下で 打った時の初速と標準総合距離 (キャリーとロールを合わせた飛距離) は 一定の基準値を超えてはならないと定められており、極端に飛ぶ ボールは公認球としては認められないことになっている。ゴルフボールは初め羽毛を皮で包んだ手作りで 右図 (1) のようなものが使用されていた。その後、1848年にガッタ (Gatta またはGutti とも言われる) という量産できるボールが現れたことが ゴルフの発展を大きく促したと考えられている。タイトリスト 910D3 ドライバー 初めは表面がスムースであったが、後に 表面にキズを付けるとより飛ぶことが判明し、表面にメッシュの付いたものや小さないぼいぼ状の突起がついたボールなどが普及した。そして、1898年にはゴムのボールが始めて使われるようになり、1901年に Haskell rubber-core ball というボールが出現し ゴルフを大きく変えていった。   当時のボールの表面には上図 (2) のような いぼいぼ状の突起が施されていた。現在のボールのようにディンプルが使われるようになったのは 1908年以降と言われている。タイトリスト 910D3 その後、1930年に 始めてゴルフボールの規格が全英ゴルフ協会によって確立され、さらに 時を経て、現在のボールの規定が定められるに至っている。一方、現在は多種多様な ゴルフボールが市場には出回っている。例えば、インターネット・ゴルフショップ最大手の 910D3 ドライバー で売られているボールの数を見てみると 2011年 12月現在で 492 アイテムもある。これには同じボールの色違いと言ったものまでが含まれるが、ここで市場に出回っているボールのほとんどが販売されている訳でもないから、本当に沢山の種類のボールがあるということだ。ボ
Ostatnio edytowany 15 sierpnia 2013 r. o 04:44
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...