Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wikana-Start Lublin – AZS Radex Szczecin 84:82

Utworzony przez ciągle ślizgacie się ..., 6 stycznia 2013 r. o 21:36 Powrót do artykułu
to nie start wygrał , to azs przegrał , przegrał sam ze sobą ... !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moż byłem na innym meczu ale wydaje mi się, że zwycięskie punkty Start zdobył po rzucie Łukasza Wilczka równo z końcową syreną...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
celej, celej, celej.... dlaczego nikt nie wspomina o szymańskim i jego 3 trójkach, bez których i celeja rzuty mozna by sobie wsadzić w .... dzieki tym 3 trójkom start wygrał. to zwycięstwo jest szymańskiego a nie wilczka czy innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądająć zawody miałem wrażenie że wszyscy zawodnicy Wikany poruszają się na parkiecie bardzo ospale. Kompletnie brak ruchu na obwodzie.Bardzo dobrze że zaskoczyła trójka , bo inaczej nie dałoby się rady wygrać tego meczu.52 pkt drużyny przeciwnej do przerwy u siebie to kłopot.Duży potencjał tej drużyny na bardzo chwiejnych nogach,coś nie tak po świętach,albo z treningiem.Brak t.z głodu koszykówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antonio napisał:
Oglądająć zawody miałem wrażenie że wszyscy zawodnicy Wikany poruszają się na parkiecie bardzo ospale. Kompletnie brak ruchu na obwodzie.Bardzo dobrze że zaskoczyła trójka , bo inaczej nie dałoby się rady wygrać tego meczu.52 pkt drużyny przeciwnej do przerwy u siebie to kłopot.Duży potencjał tej drużyny na bardzo chwiejnych nogach,coś nie tak po świętach,albo z treningiem.Brak t.z głodu koszykówki.
Nasprowadzali masę zawodników,dwóch odeszło,jednego nie ma w wyjściowym składzie -Szczypka,dwóch grzeje ławę,Kowalski i Marciniak.Czego Derwisz z nich nie korzysta ? Czemu mając potrencjalnie wyrównaną i szeroką kadrę nie potrafi narzucić szybszego tempa gry,bardziej agresywnej obrony? Dlaczego jego zawodnicy nie mają siły do żywszego biegania? Co on robi na treningach? Bo wydaje mi się , że trenuje siłę a nie elementy taktyczno-techniczne. Z takim trenerem trudno czuć "głód" koszykówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Punkty padły równo z końcową syreną a nie na 7sek. przed nią. Redaktorzyna chyba się zdrzemną albo był na innym meczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...