Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyniki rozgrywek Pod Koszami Dziennika Wschodniego

Utworzony przez snoki, 14 lutego 2011 r. o 15:04 Powrót do artykułu
Błąd w tabeli III ligi grupy 13-25. Smoki mają 7 punktów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błąd w tabeli III ligi grupy 13-25. Smoki mają 7 punktów w 5 meczach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Od dłuższego czasu śledzę artykuły Pana Kamila Kozioła dotyczące rozgrywek TKKF, których jestem uczestnikiem. Niestety, z przykrością muszę stwierdzić, iż poziom merytoryczny tychże artykułów jest bliski dna, wręcz żenujący. Dla porównania przypominam artykuły pisane przez red. Wawrzyckiego, które trzymały pewien poziom. Już lepiej zostawić puste miejsce w rubryce niż umieszczać kilkuzdaniowe wypociny pozbawione wartościowych informacji. Zatrudniając takich ludzi, dla których rzetelność dziennikarska jest niewiadomą, Dziennik Wschodni będzie tylko brukowcem podobnym do Faktu, tyle że regionalnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koziol jest zajebysty! Zdarzyło mi się oglądać program którego jest autorem i prowadzącym na itvl.pl i mogę tylko stwierdzić, że moje 10 letnie dziecko lepiej skleca zdania od tego pana. Świadczyć to tylko może o poziomie lubelskich redaktorów, jak i o poziomie wyższej uczelni, której jest absolwentem. Sory, ale aż się słuchać nie chce człowieka, który mówi jakby miał kluski w ustach. Ech, szkoda gadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma to jak anonim ? nie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodatkowo pan Kozioł wstawił swą na drużynę na I miejsce, a powinna być na drugim. Szkoły ZdZ wygrały przecież z Rembudem jednym punktem. Liczą się bezposrednie mecze, a nie małe punkty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kozioł musi odejść !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że Pan Kamil ma fana, który pod jego artykułami sili się na chamskie posty. Może tak by się podpisać i wtedy kozaczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do kaus, tak liczą ale na koniec sezonu a nie w trakcie, nie zna się a wypowiada !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do ~Mariusz~ i zwróć uwagę że są z dwóch IP, więc łatwo go (ich) zidentyfikować, wystarczy że na innych stronach robi (robią) takie wpisy a nie tylko pod artykułami z dziennika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Kamil ma bardzo inteligentnego, odważnego. anonimowego .... fana o wielu nikach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ponownie, Nie napisałem wcześniejszego postu, żeby kogokolwiek obrazić, tylko zwrócić uwagę, aby przykładać się do wykonywanej pracy. Zależy mi tylko na tym , aby zmagania zawodników TKKF były opisywane wprost proporcjonalnie do popularności ligi oraz zaangażowania zawodników, a Pan Kamil podchodzi do tego z lekką ręką. Niestety niektórzy forumowicze nie radzą sobie z powstrzymywaniem się od niekulturalnych komentarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja napiszę tak. Jeśli komuś się nie podoba może założyć swego bloga i opisywać wydarzenia ligi TKKF - chętnie poczytam bo i w końcu sam w niej gram. W gwoli ścisłości nie znam osobiście Kamila ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...