Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja tam nie pójdę mieszkam w Lublinie ale to miejsce kojarzy mi się z karaniem obywateli Polskich za to ze tam przebywają. Podajcie ilu ludzi ukarano w związku z przebywaniem na tym terenie. I jakiej narodowości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo "ładnie " z jego strony że nie przyjął zaproszenia na wspólny trening , zwykły lanser
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojedzie do swojego kraju i powie że był w Państwowym Muzeum. Pytanie jakiego to państwa muzeum? Ano POLSKIEGO. Nazwa skandaliczna!!!!! To jest Były Niemiecki Obóz Zagłady Majdanek. Druga sprawa: Informację o tym że oprawcami byli Niemcy są szczątkowe. Odnosi się wrażenie że to Ufoludki dokonały tych straszliwych zbrodni. Tak nie może być. To my sami we własnym kraju fałszujemy historię. Nie miejmy pretensji że inni ją powielają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znamy ok 1300 niemieckich nazwisk załogi KL LUBLIN. Tylko około 170 z nich stanęło przed sądami - kilka kar śmierci reszta otrzymała bardzo łagodne wyroki . Dlaczego sądownictw jest tak nieskuteczne ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy przegrywają wojnę informacyjną o historię. Przeczytałem jego artykuł na theplayerstribune.com i jestem zdruzgotany - nawet jeden raz nie pada tam słowo GERMANY lub GERMANS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tymczasem rosyjska prokuratura nakazała zdjęcie tablic upamiętniających zabitych polskich oficerów pochowanych w Miednoje. (Sowieci zamordowali tam 6295 polskich oficerów z obozu jenieckiego w Ostaszkowie) podają kresy24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NASI DZIADKOWIE, OJCOWIE WALCZYLI O KAZDY SKRAWEK POLSKIEJ ZIEMI BRONILI SWOJA KRWIA I UMIERALI ZA OJCZYZNE, A ZDRAJCY SZKODNIKI DZIS CHCA PISAC NAM OD NOWA ZAKLAMANA POLSKA HISTORIE ! TERAZ WIDZIMY WSZYSCY KTO WYCHODZI NA ULICE I KOGO WSPIERAJA CI ZADYMIARZE ULICA I ZAGRANICA ! ANTYPATRIOCI ANTYPOLSCY PRZECIW PANSTWU POLSKIEMU , KTORZY NIE CHCA ABY BYLO NASZE PANSTWO SILNE , DEMOKRATYCZNE I SPRAWIEDLIWE ? HISTORIA POLSKI I OPAMIETANIE JESZCZE SZKODNIKOW NICZEGO NIE NAUCZYLA ? JEST, TO BOLESNE, PRZYKRE I NIEBEZPIECZNE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nawet jak 40 milionów ludzi się podpisze pod petycją w sprawie ekshumacji w Jedwabnym, to i tak jej nie będzie." Jonny Daniels
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wracam jeszcze do tego " Muzeum " Byłem z wnuczką tego roku. SZOK. Na pawilonie przyjmującym odwiedzających wisiała "dumnie" i powiewa z daleka widoczna Flaga Polski. Idąc alejką można było zobaczyć wystawę, a jakże ze zdjęciami dotyczącą rocznicy i upamiętniającą UWAGA: Powstania Muzeum. Ja i moja wnuczka byliśmy zszokowani. Tak nie może być to się musi skończyć. To nie jest MUZEUM. To jest CMENTARZ, miejsce śmierci tysięcy ludzi wymordowanych przez Niemców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witamy w Lublinie. By hostel królewska Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wcale nie jestem pewny,ze ta tumana z nba wie kto kogo zabijał ,jestem na 100% że jest debili przekonany że to polski obóz zagłady był ,i może jest,z tym że teraz wykańczmy świnta rucha lgbt+aids
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zydzi pewnie mu we łbie zrobili sieczke przed wyjazdem ,żeby przypadkiem nie uwierzył w prawdziwą historie tego niemieckiego przybytku,już my ich znamy ,a to sławne wycieczki ,a to 2 koszerniaki z gołymi wackami w obozie ,i cisza ,nikt nic nie wie nikogo nie obchodzi nie obraża kimać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znamy ok 1300 niemieckich nazwisk załogi KL LUBLIN.  Tylko około 170 z nich stanęło przed sądami  - kilka kar śmierci reszta otrzymała bardzo łagodne wyroki . Dlaczego sądownictw jest tak nieskuteczne ?
 jak niedobry wujek stalin swoim zwyczajem chciał rozstrzelać chyba 50 tysiecy z ss ,to biedny miękki zachód protestował,no gdzież ?za co? przecież zabijali tylko  wschodnią dzicz ,ich skur..synów nie bolalo ,raptem rozje..li jakieś miasteczko w anglii kilka chałup z v 1 i 2 i tyle ,to za co karać? a teraz nasi wielcy sojusznicy,ale jest takie  prawdziwe powiedzenie ;  raz się skur..isz, q-wą zostajesz drogi zachodzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...