Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

AMSPN Hetman - Ruch Ryki 3:0, Orion wygrał z Huczwą

Utworzony przez Adrian, 2 września 2012 r. o 21:08
Dobry mecz Hetmana oby tak dalej a o awans mozemy byc spokojni, to co gral Ruch w tym meczu to zenada nawet akcjii nie potrafili zrobić Brawo Zamość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ty zrobiłeś? kupę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ten trenerzyna Ruchu pierniczy??Za wysoka porazka?deb*** chyba nie widzial 5 setek ,ktore Hetman zmarnowal.Marny trener jak i beznadziejna druzyna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trener Ruchu tylko się usprawiedliwia porażką, to normalne, kiedy się ustawia autobus w polu karnym. Ja jednak bym na jego miejscu zagrał otwartą ofensywną piłkę i lepiej przegrać np 6-2, niż ustawić przez 90 minut całą 11-stkę w polu karnym i wybijać piłkę gdzie się da, by tylko przegrać jak najmniej. No cóż - oczy temu trenerowi się otworzą na koniec sezonu gdy ujrzy ogon tabeli. A co do komentarza gostka o nicku "TychuPedzio" - to proponuje idź na stronkę KS-u, klubu który już nie istnieje i tam się napinaj. Bo tu dziecko nie masz czego szukać. DO BOJU AMSPN !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AMSPN napisał:
Trener Ruchu tylko się usprawiedliwia porażką, to normalne, kiedy się ustawia autobus w polu karnym. Ja jednak bym na jego miejscu zagrał otwartą ofensywną piłkę i lepiej przegrać np 6-2, niż ustawić przez 90 minut całą 11-stkę w polu karnym i wybijać piłkę gdzie się da, by tylko przegrać jak najmniej. No cóż - oczy temu trenerowi się otworzą na koniec sezonu gdy ujrzy ogon tabeli. A co do komentarza gostka o nicku "TychuPedzio" - to proponuje idź na stronkę KS-u, klubu który już nie istnieje i tam się napinaj. Bo tu dziecko nie masz czego szukać. DO BOJU AMSPN !!!!!
A dlaczego Ty nigdy nie śpiewasz na meczu "AMSPN Hetman" tylko KS Hetman???Jestem kibicem piłki w Zamościu ,obojętnie w czyim wykonaniu-aby dobrej. Byłem na Ruchu,na Roztoczu i ani razu nie słyszałem z ust kibiców "AMSPN Hetman"...Ciężko zmienić przyzwyczajenia????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto mi powie dlaczego AMSPN zamiast strzelac na bramke to za wszelka cene usiluje wjechac z pilka do siatki??Jest to wkurzajace dla kibica i zamiast gola marnuja kilka setek w kazdym meczu. Poza tym to piekna bramka z glowki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo AMSPN to jest tak jakby kontynuacja KS-u. Teoretycznie tylko. Bo praktycznie jak widać to dwa inne kluby. Po upadku KS-u, piłkę seniorską rozpoczął AMSPN, który ściąga co sezon byłych graczy KS-u i cel jaki sobie postawić to awans (jedne media głoszą że max III liga, inne że nawet II liga). Oczywiście, są jeszcze wśród kibiców "czarne owce", którzy są przeciwko AMSPN. Niestety, herb klubu, oraz szyld KS jest był nie możliwy, ponieważ wtedy ten klub musiałby najpierw uregulować długi KS-u - stąd AMSPN. Jednak kibiców jest coraz więcej i jeśli wywalczymy awans do III ligi przypuszczam że będzie ich jeszcze więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawodnicy wyglądają jakby chcieli wjechać z piłką do bramki, ponieważ są dobrze wyszkoleni technicznie. Bawią się przeciwnikiem . Jednak już w III lidze nie będzie tak łatwo. Tam obrońcy już są dużo lepsi piłkarsko od tych w IV lidze. Ale wierzę, że jeśli AMSPN wywalczy awans, to znów pomiędzy sezonami wzmocni się 4-5 piłkarzami, tak by podołać w tej III lidze. Klub wspiera finansowo miasto. A powiedzcie mi czy AMSPN ma też jakiegoś sponsora ??? Przydałby się jeszcze jakiś dodatkowy zastrzyk gotówki. Na koszulkach AMSPN nie zauważyłem loga żadnej firmy, choć mogę się mylić..... ??? Wie ktoś może ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki sponsor człowieku !!! Miasto i tylko miasto daje kase. Jak nie znajda sponsora to nie wiem czy ktoryś z piłkarzy bedzie chcial zostac i grac w 3 lidze za marne 500zł !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego za marne 500zl...podejrzewam że 2-3 odejdzie do lepszych klubów 2 ligowych zasilą Wisłę Puławy czy Pogoń Siedlce....zobacz jak Lublinianka wyszła na prostą a ma pod górkę ...gdyz kazdy powazniejszy mecz sprawdzają Motorowcy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jeszcze nie bedzie tak łatwo...nie bedzie tak latwo...wzmacniajcie się odnowcie mocno fan cluby I stańcie sie powazna silą na Lubelszczyżnie...tego samego życzę Avii i Ładzie oraz Unii Hrubieszów i Wisle Puławy bo nie może byc tak że cały chór przeznaczony jest dla motoru,chełmianki,bogdanki i ich przydupasów ...czyli Rejowca,Poniatowej i innych.Pozdro z Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kibic napisał:
Jaki sponsor człowieku !!! Miasto i tylko miasto daje kase. Jak nie znajda sponsora to nie wiem czy ktoryś z piłkarzy bedzie chcial zostac i grac w 3 lidze za marne 500zł !! [/quote][quote name='Kibic' timestamp='1346687629' post='670056'] Jaki sponsor człowieku !!! Miasto i tylko miasto daje kase. Jak nie znajda sponsora to nie wiem czy ktoryś z piłkarzy bedzie chcial zostac i grac w 3 lidze za marne 500zł !!
Jak jakiego sponsora człowieku??? Nie wiesz co to jest sponsor??? Ile Ty masz lat??? W tej chwili miasto finansuje klub, ale do tego dołożyć się może jakiś sponsor... firma... a tych nie brakuje. Nowy sezon rusza dopiero za rok. Do tego czasu sponsor się znajdzie. Będą wzmocnienia kadrowe, zresztą jak co sezon
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na meczu z Ruchem Ryki. Widziałem na stadionie powieszonych kilka reklam. Przypuszczam, że i oni oprócz miasta wspierają też finansowo AMSPN .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha jakie reklamy? Jeżeli chodzi o te reklamy od ul. Krolowej Jadwigi to te bilbordy podlegaja OSiR-owi i kasa z reklam idzie do Lizuta. AMSPN-owi tylko miasto daje kase ludzie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...