Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

AMSPN Hetman z nowym logo zagra u siebie z Orionem

Utworzony przez Adrian, 28 marca 2013 r. o 15:26
Witam czy ktoś z zainteresowanych odpowie mi na pytanie na który, boisku będzie rozgrywany mecz czy na płycie głównej czy na tej bocznej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na bocznym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw niech spłacą zadłużenie skoro są kontynuatorami!!!. Zagranie mistrzowskie, żeby to przedstawiciele kibiców złożyli takie wniosek, ale co to za kibice bez HONORU. Najpierw nie ruszyli tyłka aby powalczyć o KS HETMAN ZAMOŚĆ ( rok założenia 1934), a teraz się OŚMIESZAJĄ. WSTYD I HAŃBA. BRAK HONORU!!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego w zadnym miesnie ,w zadnej miejscowosci nie bylo !!! Gowniarze decyduja o losach klubu, o historiii i tradycji, ktora chca zfalszowac.Zmienic nazwe na Hrabia i po zawodach.Hrabia, bo na ZLODZIEJ to nie zgodziliby sie gowniarze.Chyba ze z angielskiego, tak nowoczesnie Invader czy tez Thief.ZLODZIEJE !!!!!!! Historia wam tego nie wybaczy.Zreszta sadze, ze odpowiednie osoby zareaguja w PZPN.Przywlaszczanie, defraudacja jest powaznym przestepstwem.Pamietajcie gowniarze.AMSPN Hrabia - Orion 0:2.Tak , musi byc sprawiedliwosc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie frekwencja będzie podobna do tej co w rundzie jesiennej. Problem leży w lidze w, której obecnie gra Hetman. Przez około 30 lat do 2009 (jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi) piłka nożna w Zamościu nie była na niższym poziomie niz III liga. A tutaj ludzie muszą uczęszczać na mecze rozgrywane na piątym poziomie rozgrywkowym. Za pół roku będzie w Zamościu III liga, a w niej (prawdopodobnie) takie drużyny jak: Siarka, Stal Mielec, czy Chełmianka i Avia, więc derby zatem frekwencja z pewnością się podniesie i to mimo wprowadzenia biletów na mecze, których obecnie jeszcze nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby wrocily sie stare czasy, to was wszystkich amspn-owcow wylapli by i dostalibyscie taki wpier_ol, ze odechcialo by sie wam zagladania na stadion.Moze jeszcze was wylapia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wujek ale kto ma ich wyłapać ? Chyba ze Ty bedziesz biagał za nim !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha co za parówy, trzeba było wczoraj przyjść na zbiórkę jak jechaliśmy na wyjazd do łęcznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz...lepiej być parówą niż przerzutem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrek, nie trzeba bylo za kims ganiac.Pojawl sie sam kolo podcieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mogą przejąć herb K.S skoro ten klub nie został według prawa rozwiązany więc Ci AMSPN kłamią w żywe oczy. Zresztą nawet jakby KS uznano za bankruta to by było przez likwidadotra majątku klubowego ogłoszoene za ile i komu herb i barwy sprzedali. Jeśli AMSPN będzie tak robił sprawa skończy się w sądzie z poważnym skutkiem dla przyszłości ich klubu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzyczcie dalej i żyjcie w swoim wyimaginowanym internetowym świecie. tyle wam zostało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczytajcie na stronie KS, jest swiatelko w tunelu na powrot prawdziwego Hetmana do gry :)A kibice AMSPN niech sie wypowiadaja na stronie ukochanego klubu hahahahahah.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** chcecie sie napinać przyjdz jeden z drugim na mecz zobaczymy co powiecie przez internet łatwiej prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zz napisał:
Poczytajcie na stronie KS, jest swiatelko w tunelu na powrot prawdziwego Hetmana do gry :)A kibice AMSPN niech sie wypowiadaja na stronie ukochanego klubu hahahahahah. [/quote] [quote name='zz' timestamp='1364492249' post='751374'] Poczytajcie na stronie KS, jest swiatelko w tunelu na powrot prawdziwego Hetmana do gry :)A kibice AMSPN niech sie wypowiadaja na stronie ukochanego klubu hahahahahah.
o ile wiem to stronę KS przejął AMSPN obudź się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kozak...Hetman Zamosc com..nie spij bo Cie wyniosa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ło tablice LC tóż to chyłmianka,LJA janówianka, LU motór, LLE łeczna,LBL łada lecim za samochodem może dogonim... Żal mi niektórych buraczków z zamoscia którzy tak się zachowują :/ dorośnijcie i zrozumcie,że piłka nożna to sport a kibicowanie to normalna sprawa a,że ktoś ma taką czy inną rejestrację w pojezdzie to to nie znaczy,że jest kibicem której z drużyn!!! zwracajcie na to uwage bo to mega buractwo i zacofanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy kibice będą mogli wejść na ten mecz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
krzyczcie dalej i żyjcie w swoim wyimaginowanym internetowym świecie. tyle wam zostało
Pozostało nam coś znacznie więcej...HONOR. to coś czego już nigdy nie zrozumiesz i będziesz znał tylko z opowieści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1934 napisał:
Pozostało nam coś znacznie więcej...HONOR. to coś czego już nigdy nie zrozumiesz i będziesz znał tylko z opowieści.
Jestem "starym" kibicem dawnego Hetmana ale również trzymam kciuki za AMSPN i żałosne sa dla mnie komentarze jak powyżej. Co kibicowanie Hetmanowi vs AMSPN ma wspólnego z honorem ? O czym Ty człowieku w ogóle piszesz ? Nasz kochany klub był niestety źle zarządzany i kilka osób przyczyniło się do jego upadku - i do nich miej pretensje jak już musisz mieć do kogoś! Rozumiem jeszcze jakby ktoś był kibicem np Barcelony a później został fanem Realu to wtedy możemy mówić o niehonorowym zachowaniu - chociaż mieszanie takiego patetyzmu do piłki nożnej jest śmieszne - natomiast w skali Zamościa to jest po prostu śmieszne (nawet w Lublinie Motor i Lublinianka jakoś sobie nie wadzą - chociaż są faktycznie dwoma odrębnymi klubami) a Ty eskalujesz konflikt takimi komentrzami jakby to chodziło conajmniej o ŁKS i Widzew - ale to są "nasze śmieci" i sytaucja jest taka jaka jest i ma taki właśnie wyraz - ja mam piękne wspomnienia z meczów Hetmana - i nie dziwię się że ludzie tacy jak "xyz" też chcą chodzić/jeździć na mecze i czerpać przyjemność z bycia kibicem i dopingować drużynnę ze swojego ZAMOŚCIA! Tak Zamościa - więc może akurat w tym przypadku warto skupić się na drugim członie nazwy - ZA MO ŚĆ a nie eskalować konflikt którego nie ma - AMSPN istnieje bowiem od dawna i wcale nie jest to klub który powstał kosztem Hetmana - a czerpanie w tradycji jakim są Herb i Barwy może uchronić dawny KS od zapomnienia bo wielu krzyczy ale nikt nic nie robi..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...