Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Arena otwarta dla Motoru i Lublinianki

Utworzony przez anbar, 11 stycznia 2015 r. o 22:03
Super, o to chodziło, w końcu nie zbudowali tego stadionu, aby grał tam wiatr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No super, super. To się będzie odbywalo tak: miasto da pieniądze dla klubów, które to pieniądze kluby wpłacą do MOSiR-u jako opłatę za możliwość gry na Arenie. Na koniec roku Żuk ogłosi, że stadion wyszedł na zero. I barany też na zero zostaną ostrzyżone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ciekawa czy dopuszcza dziewczyny które graja w piłke - mam na mysli 1 ligowy zespoł WIDOKU LUBLIN , przeciez graja na wysokim poziomie i zawodowo - Niech Żuk też o nich pomysli, a nie rozgrywają mecze na Zygmuntowskich , skoro 3 ligowy MOTOR moze to czemu nie Dziewczyny ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
*********************** SZANTAZOWANIE   MOTORU  I   LUBLINIANKI *********************************  To  jest  zwykły  szantaź  Prezydenta  Zuka .  Dofinansujemy  Was  jeźeli  będziecie  grali  na  na szym  *kurniku* na BAGNIE ,   To  znaczy  przyjedziecie  na  mecz  za  który  to  mecz  zapłacicie  i  Wasi  Kibice  wykupią  bilety (sic?) . *raz  sierpem  raz  młotem   czerwoną  chołotę * .  Obie  druźy  ny  mają  własne  obiekty  sportowe  których  remont  Ratusz  miał  dofinansować .  A   teraz  cham ski  szantaź  zniweczy  remonty  na  tych  obiektach .  (PO)  Platforma  Oszustów !!! .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ciekawa czy dopuszcza dziewczyny które graja w piłke - mam na mysli 1 ligowy zespoł WIDOKU LUBLIN , przeciez graja na wysokim poziomie i zawodowo - Niech Żuk też o nich pomysli, a nie rozgrywają mecze na Zygmuntowskich , skoro 3 ligowy MOTOR moze to czemu nie Dziewczyny ;)
dziewczyny do garów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ciekawa czy dopuszcza dziewczyny które graja w piłke - mam na mysli 1 ligowy zespoł WIDOKU LUBLIN , przeciez graja na wysokim poziomie i zawodowo - Niech Żuk też o nich pomysli, a nie rozgrywają mecze na Zygmuntowskich , skoro 3 ligowy MOTOR moze to czemu nie Dziewczyny ;)
bo 1 liga kobiet to niższy poziom niż b-klasa mężczyzn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo 1 liga kobiet to niższy poziom niż b-klasa mężczyzn
Tomasz idiota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo 1 liga kobiet to niższy poziom niż b-klasa mężczyzn
Tomasz idiota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiekt Arena Lublin nie jest dopuszczony do rozgrywek III ligi przez Lubelski Związek Piłki Nożnej. Nie posiada certyfikatu zezwalającego aby odbywały się na nim mecze III ligi. Przeprowadzane na nim mecze mogą skończyć się walkowerem dla gospodarza meczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...