Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Avia II – POM 3:0. Pozostałe wyniki lubelskiej klasy okręgowej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 października 2018 r. o 23:11 Powrót do artykułu
Dawna gwiazdka Avii trenerem byłych kopaczy Avii. Może wyjdzie coś z tego ciekawego, ale raczej nie awans. Fajnie byłoby jednak zobaczyć drugi klub świdnicki w czwartej lidze. Sponsor jakiś ponoć jest ale czy "stadion " byłby dopuszczony. Pozostało by grać na stadionie miejskim. Jestem za. Więcej piłki na Sportowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby Avia II mogła grać w IV lidze to pierwszy zespół Avii musiałby awansować do II ligi. Obecnie jest tam ten sam problem co z Wisłą Puławy - jeden klub nie może mieć zespołów w III i IV lidze, muszą być co najmniej dwie klasy różnicy* *bywają wyjątki jak np Pelikan Łowicz z drużynami w III i IV lidze, ale u nas LZPN trzyma się tej zasady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ja pisałem o Świdniczance.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O Świdniczance? Formalnie to Świdniczanka nie jest klubem ze Świdnika, a ze Świdnika Małego a boisko ma w Świdniku Dużym. Obie te wsie leżą w gminie Wólka Lubelska, czyli nawet poza powiatem świdnickim :). Sponsorem jest jakaś włoska firma, nie wiem czy nie coś związanego z motocyklami lub skuterami, ale póki co Świdniczanka powinna myśleć raczej o zachowaniu miejsca w okręgówce niż o awansie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem starej daty i dla mnie Świdniczanka zawsze będzie świdnicka. Mam sentyment, bo uczyłem się grać w piłkę na Turystycznej. Jako juniorzy dawaliśmy radę. Szkoda że miasto nie pomogło, aż trzeba było wyemigrować do wiosek po drugiej stronie lotniska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...