Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Avia pokonała wicelidera, Stal Kraśnik i Orlęta na remis

Utworzony przez AVIA Świdnik, 14 maja 2014 r. o 22:03
Brawo Avia!Gracie nierówno ale dajecie radę co pokazaliście też dzisiaj.Mam nadzieję że w przyszłym sezonie,będziemy świętować awans do nowej drugiej ligi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
avia świdnik to nie jest POLSKI klub i powinien w izraelskiej lidze występować grać dla pejsatych wiejskich buraków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolega z motoru widzę ma kompleksy.  Aczkolwiek to Motorek spada do 3 ligi po swojej "kapitalnej" grze w II lidze. Nie wiem po co wybudowali Motorowi spadkowiczowi taki stadion. Po tym sezonie nawet na grę na kartoflisku nie zasługują.  Wielu Kibiców Motoru prywatnie się lubi... ale trafi się jeden (M)otor , który jest kompletnym .... i na samą myśl aż się rzygać chce.    Ps.  Avia tą rundę rozgrywek gra przyzwoicie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego TKS TOMASOVIA ma zaniżoną punktację,czy ktoś ma trudności matematyczne.pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Avia!Gracie nierówno ale dajecie radę co pokazaliście też dzisiaj.Mam nadzieję że w przyszłym sezonie,będziemy świętować awans do nowej drugiej ligi.
pffff....avia i druga liga, dobry żart!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:) A o zamojskim Potworze zadnej wzmianki, tylko suchy wynik.Pisac! Przeciez to klub zalozony przez wielmoznego hrabiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla nieznających historii,chciałbym powiadomić że Świdnik był pod lubelską wioską już w 14 wieku a od dokładnie sześćdziesięciu lat miastem z którego wywodzi się kolebka Solidarności.Tenże zakład(WSK) który rozpoczął wielkie strajki na skalę kraju stworzył zasłużony dla lubelszczyzny klub Stal a później Avia.Zasłużony choćby ze względu na mistrzów olimpijskich i świata.Świdnik zawsze Polski. :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...