Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Avia – Sokół Sieniawa 2:2. Znowu musieli gonić

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 listopada 2018 r. o 20:49 Powrót do artykułu
I co teraz? Dziadki do kiedy mają kontrakty? Trzeba szukać młodych -zdolnych !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczymy czy trener młodzieży postawi na swoich wychowanków. Domagał się ich gry a jak został trenerem to nie bierze żadnego. ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że połowa składu wyleci na zbity pysk, zero ambicji zero zaangażowania. Totalne dno tego nie da się oglądać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się stawia na dziadków to tak jest. Kto w tej Avii ma biegać? Białek? Predota? Kiedy postawimy na tych mlodych z 2 zespołu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slabiutka to była runda w wykonaniu Avii. Zero prespektyw na przyszłość kupa zawodników pod 40 lat . Młodych nie widać a naszych zawodników nie ma ani jednego . Swoim nie daje się szansy grają Dziadki takie jak Białek Predota Koczon. Zaciąg z Rzeszowa to tez nic specjalnego. Zero w tym klubie przemyślanych decyzji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelszczyzna? Słyszałem że tam psy dupami szczekają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zero przemyślanych decyzji w Sieniawie było kilku młodych to tak zapierd*lali jak wściekłe psy a u nas nic. Dziadkom dziekujemy, Bednarukowi też nie realizuje swojej polityki młodych tylko uparcie stawia na dziadów. Z tej mąki chleba nie będzie. Widziałem u spikera skład Sieniawy dwóch zawodników rocznik 2002 jeden 2001 dwóch 1998 i jeden 1999 i mają tylko 3 punkty mniej od nas. Bierzmy tego Szydełko niech robi w zimie porządki tak jak zrobił w Jarosławiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziki nie ma charyzmy. Kto się go słucha? Podobno starzy rządzą w Avii a on figurant. On tylko do młodzieży się nadaje nie da się być kolega i trenerem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj Avio,Avio. Kiedy ja się doczekam Ciebie w rozgrywkach ogólnopolskich. Kilka niezłych meczów w tej rundzie. Poza tym mnóstwo błędów, nie tylko w obronie. Patrzyłem z nadzieją, gdy przed sezonem władze poprawiły sytuację finansową klubu i kupionych zostało kilku wydawało się wartościowych zawodników. Okazało się że połowie składu zależy już tylko na dorobieniu kasy przed piłkarską emeryturą. Może nie, ale w kilku meczach tak to wyglądało. Zmiany w przerwie zimowej muszą być. Nie tylko w składzie, ale także w sferze mentalnej. Przydałoby się skończyć z ciągłymi wspomnieniami lat 80 tych czy 90-tych. Mam nadzieję że jak skończą się już wszelkie budowy to Avia/miasto przeznaczy więcej kasy na upragniony awans do drugiej ligi. Aktualnie to są trzecioligowe średniaki jak pokazuje tabela. Dzisiaj od tych panów, ciężko jest wymagać więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...