Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Avia Świdnik kontra Motor Lublin. Gospodarze muszą się wznieść na wyżyny

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 sierpnia 2019 r. o 15:43 Powrót do artykułu
Z Janowa mamy dwoch kandydatów. Z tych dwóch lepszy, bo bardziej ideowy jest Ryszard M. Człowiek mocno zaangazowany w problemy regionu co widać na kazdym kroku. Osoba znana i lubiana, a więc RYSIO Nr 1. Jerzy to bezideowiec a ponadto założyciel Janonwskiej PO i bardziej jest z nimi niż z nami. To także widać a nawet czuć. Najlepszą jednak kandydatura z naszego regionu to Zbigniew W. od Kukiza. Ten kandydat (a będzie) wypełnia wszystkie standardy by być Posłem. Człowiek do wszystkiego tylko niestety przez lata nie doceniony. A więc czas na ZBYSZKA W. - emerytowanego nauczyciela Zespolu Szkół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę redakcję o usunięcie wpisu nie związanego z tematyką sportową a jedynie tylko kampanią przedwyborczą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że trener Mierzejewski publicznie wypowiada się w ten sposób o swojej drużynie że musi się wznieść na wyżyny swych umiejętności by osiągnąć dobry rezultat w meczu Spartakusem vel Motorem Lublin. W moim odczuciu trener powinien mobilizować zawodników pod względem mentalnym psychicznym a nie bredzic o wyżynach dolinach czy pagórkach. Okiem zwykłego kibica widać że zmiana w bramce jest potrzebna oraz duża motywacja dla formacji obronnej maksymalna koncentracja. Należy przygotować obronę na walkę od pierwszego do ostatniego gwizdka sędziego. Koncentracja i inwidualne krycie a nie na radar jak bylo to w ostatnich meczach. Przygotowanie napastników na wykorzystanie nadążających się okazji bo należy mieć świadomość że z trzech czterech okazji należy wykorzystać przynajmniej dwie. Duża wagę będzie miała druga linia która w takim meczu powinna wspomagać formacje atakująca jak i obronę bo punkty się wyrywa gryząc trawę. Życzę drużynie Avii zadowolenia radości z gry a kibicom pozytywnych emocji i radości z końcowego rezultatu tej potyczki. Piłkarze Avii pamiętajcie przyjdzie wam się zmierzyć z takimi samymi ludźmi jak wy niech wasze myślenie na boisku zwycięży nad pieniędzmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cztery zdania o meczu chełmianki, brawo redaktury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cztery zdania o meczu chełmianki, brawo redaktury
 A o Podlasiu i Stali Kraśnik ani słowa :-( Chyba był czas juz przywyknąć, że DW jest agitatorem Motoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cudów ni ma. Nawet h.. y Motor w końcu musi wygrać, że Avia słaba takze konkretne 0-1 dla Motoru po dobitce rzutu karnego podyktowanego po watpliwym rzucie karnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejmy nadzieję że karnego nikt nie podyktuje z kapelusza choć cuda w III lidze się zdarzają. Pamiętny sezon Spartakusa vel Motoru w którym podyktowanie 14 karnych w jednym sezonie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DW, wy chyba na serio dostaliście bana od Szarowoli. Zapowiedź meczu z Avią, a tu tylko Avia to, Avia tamto, trener Avii. A o waszych herosach zero. Nie do wiary. Brawo p. trenerze Avii, trzeba mówić o wyżynach, niech Szarowola poczuje się mocna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wypowiedź trenera na temat swojej drużyny - "mistrzostwo świata". Tego uczą na kursie trenerskim?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klątwa trwa w najlepsze... Do tej pory kibice ultras i ci z Bełżyc nie odwiedzili mojego Ojca Szamana z Szarowoli!! Nie uklękli przed nim i nie złożyli ofiary w postaci Cebularzy z makiem. Wiec jeśli tak postępujecie z Wielkim Szamanem to nakładam kolejna pokutę na tych z Bełżyc i Ultasow z Motoru którzy obżerają się cebularzami aby od wjazdu do Bełżyc od strony Babina przebrali sterty ciuchów i ubrali się w to co najlepsze wtedy będziecie wyglądać jak ludzie a ja wraz Szamanem Szymonem pomyśle o częściowym odpuszczeniu klątwy!! Czas Start!!! A przypominam jeszcze o moim Dziadku z Werbkowic wielkim Amadeuszu!!! Czeka również na cebularzy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Avia Pany. Motor dziady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szymon jesteś najlepszy. Nie mogę się zawsze doczekać kiedy napiszesz. Rób to częściej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja Amadeusz i Szaman Syn Szymona jak i mój wnuczek Szymon jesteśmy wielkimi fanami Motoru. Ale klątwa to klątwa!! Miejsca Świetego w Szarowoli do tej pory nie odwiedzili wiec klątwa trwa!! Pokuta nie jest zbyt wymagająca. To kilka cebularzy dla Szamana!! Kolejne sezony mijają wiec i pokut coraz więcej!! Widzę co się dzieje przez moja wizjonerską kule na stadionie i widzę ile cierpienia sprawia firmie sprzątającej po meczu zbieranie ziarenek maku. Wiem ze cześć ultrasów ma braki w uzębieniu bo już chyba wszędzie dostali łomot ale tak dalej być nie może!!! Trzymamy we trojke wraz z Szamanem i Szymonem kontrole nad klątwą!! Wiec wierni kibice czekam ja W Werbkowicach i mój syn i wnuczek w Szarowoli!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Modlę się codziennie o awans i zdjęcie klątwy ale decyzji męża, syna i wnuczka nie jestem w stanie zmienić!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trenerowi Avii potrzebny jest w trybie awaryjnym kurs podstaw psychologii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wszystko dlatego że kibice Mutoru są za pisem. Przestaniecie głosować na PiS to wam odpuszczę. Słowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mają trenerów bardzo dobrych z Lublina a biorą jakieś gnioty to tak będzie zawsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczymy po meczu łatwe 3 0 dla Motoru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...