Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Avia – Wólczanka 3:0. W końcu pierwsze zwycięstwo!

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 września 2017 r. o 23:29 Powrót do artykułu
Brawo Avia. Dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No a dlaczego nie ma zdjecia prezesa???? Przecież wygrali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak na 9 miesięcy 2 zwycięstwa niezły wynik. A zespół jest na 1 piątkę conajmniej wiec bez padnięty. Do tego Avi wolczanka zawsze leżała i zawsze wygrywała u siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co że wygrali! Pimpuś Sadełko i Kubuś Psina jedziemy z hejtem. Wszystkie trolle powiatowe do komputerów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo AVIA!Ważna wygrana i w dobrym stylu,oby tak dalej.Nie ma co zwracać uwagi na trolle niech ujadają.Tylko AVIA najwaleczniejsza drużyna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo AVIA, teraz powtórka w Radzyniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczymy w Radzyniu. Do 20 pkt jeszcze dużo brakuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No chyba czas najwyzszy nie sadzicie ale w dluzszej perspektywie czarno to widze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezes zarządu chyba świętuje bo coś nie hejtuje dzisiaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A już myślałam naiwnie, że zwycięstwo zamknie powiatowym trollom buzie i hejterów uspokoi. Ale widzę, że nic z tego. Dla Panów Osiny i Sadła opluwanie to tak jak nałóg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reszka po co ci ten drugi zespół? Toż to wstyd i chanba dla Avii takich nieudaczników trzymać. Po co te podstawki, dobrowolskie, staroki, ferety. Niech idą na wioski bo szkoda sprzętu i kasy . No i trenera opłacać za takie dno. Z nich zero perspektyw na przyszłość. Dzieciom dajcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że w mym Świdniku, debata publiczna uprawiana jest w tak słabym stylu. Jako kibicowi Avii, jest mi za was wstyd. Poza tym chcę pogratulować drużynie, że się przełamała. Mam nadzieję że w takim już stylu będą rozprawiać się z resztą ligi. Powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poldi co nic nie piszesz o świetnej młodzieży w Świdniku która zajęła aż 2 miejsce w Wojewódzkiej lidze. Teraz widzisz co to był za wielki sukces...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...