Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Awantura w Poniatowej. Działacze nie chcą piłkarzy jako członków klubu

Utworzony przez zaw, 24 grudnia 2012 r. o 11:10
tak tak pan CAPS LOCK zwany Mokrym faktem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała afere wywołał Patryk Niezbecki, który udaje szpanera. Nie czepiajcie się Mazurka, on jest spoko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stalowka napisał:
NIE MA NA PREMIE I STYPENDIA ALE NA WODKE DLA MAZURKA I SAMOLEJA TO ZAWSZE JEST ?
TWOJA wypowiedz jest składniowo tak nielogiczna , ze wieszcze TOBIE przyszłość redaktora MARKA W . DZIENNIKA WSCHODNIEGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogę być "Prezesem "przecież mam szkołę wyższą i niższą ,pracuję raz na górze raz na dole ale nie jestem człowiekiem czasowym gdyż takie maszyny jakie ja obsługuję na tym wysipisku, to często się psują i nie mam czasu i dla tego ,nie chcę ale muszę bo nikt przecieżnie nie chce , to jest wypowiedż przyszłgo prezesa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do ostatniej wypowiedzi napisał:
Mogę być "Prezesem "przecież mam szkołę wyższą i niższą ,pracuję raz na górze raz na dole ale nie jestem człowiekiem czasowym gdyż takie maszyny jakie ja obsługuję na tym wysipisku, to często się psują i nie mam czasu i dla tego ,nie chcę ale muszę bo nikt przecieżnie nie chce , to jest wypowiedż przyszłgo prezesa.
a kto Ci powiedział deb***KU ze ja chce być PREZESEM takiego osiołka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty deb*** ....ku możesz z nami dyskutować ,masz zajęcie nie daleko Dąbrowy to tam sobie siedż a to co zrobił z tobą "były" prezesina esbesina to idż do kościoła i się pomóld, bo cię tak zrobił w konia , że możesz jeszcze sobie posiedzić w Opolu Lub. którego tak nie nawidzisz, może jeszcze z nim razem posiedzisz !Przecież on się wogóle nie rozliczył z tego roku a ty śm...rzy w to brnież..Ale takich jak ty, to zamykają do Abra.....c.Chyba że was nie nierodzielą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na co ty się porywasz ,chcesz żeby cię wsadzili do "paki bo przecież tych kilku leśnych dziadziadków pouciekają, jak tylko Sąd do tego wstąpi , zobaczymy czy przyjdą i czy któryś z nich będzie chciał zostać w tym zarządzie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry Jezu, a nasz Panie, Daj mi wieczne spoczywanie; Światłość wieczna niech mu świeci, Gdzie królują wszyscy Święci: Gdzie królują z Tobą, Panem, Aż na wieki wieków, Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO "Caps Lock"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli z nami chcecie prowadzić dyskusję to proszę bardzo,na zebraniu razem z leśnymi dziadkami było was wiecej i co chcieliscie to zrobilście .Na forum nas jest dwudziestu miejscowych a za mami pójdą wszyscy piłkarze z całego świata i wtedy cała prawda wyjdzie na jaw i wtedy prawda zwycięży i co wtedy błazny , bo taki teraz poziom prezentujecie. .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MĘŹCZYŹNI STALI PONIATOWEJ a ogółem paru ludzików, których nazw nie będę wymieniać zrobili awanture z byle czego. Was uczy kto inny, Samolej kogo innego, Mazurek kogo innego więc nie czepiajcie się pracy Mazurka w Dąbrowie bo on ma czas na treningi (z czego mi wiadomo dziewczynami) i jak trzeba to urwie się z tamtej pracy. A jak nie pasuje coś to sami odejdzcie a nie czepiacie się Trenerów i Prezesów... Was poziom zachowania jest niższy niż 10 latka. To tyle ode mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani sąsiedzi zza miedzy nie rozwalejcie drużyny przed meczem derbowym z Opolaninem. Całe Opole czeka na wiosenną konfrontację i rewanż. Róbcie tak dalej a wygramy walkowerem bo nie będzie z kim grać . Na takie rozwiązanie jednak nikt nie czeka. Nie poddawajcie się ludziom z BETONU bez walki i udajcie się całą drużyną na rozmowę z władzami miasta niech wam odpowiedzą na jedno pytanie. Kto jest dla kogo? Zarząd dla Was czy Wy dla zarządu klubu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kochani sąsiedzi zza miedzy nie rozwalejcie drużyny przed meczem derbowym z Opolaninem. Całe Opole czeka na wiosenną konfrontację i rewanż. Róbcie tak dalej a wygramy walkowerem bo nie będzie z kim grać . Na takie rozwiązanie jednak nikt nie czeka. Nie poddawajcie się ludziom z BETONU bez walki i udajcie się całą drużyną na rozmowę z władzami miasta niech wam odpowiedzą na jedno pytanie. Kto jest dla kogo? Zarząd dla Was czy Wy dla zarządu klubu?
zamontuj alkomat w kompie żeby nie pozwalał CI pisać głupich komentarzy pod wpływem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Na co ty się porywasz ,chcesz żeby cię wsadzili do "paki bo przecież tych kilku leśnych dziadziadków pouciekają, jak tylko Sąd do tego wstąpi , zobaczymy czy przyjdą i czy któryś z nich będzie chciał zostać w tym zarządzie .
jak widać jest tu jeden pozbawiony praw i rozumu TROL , aktywny aż wali smrodem przez monitor . Zajmij sie czymś pożytecznym co nie wymaga dużego wysiłku umysłowego .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prosty przykład daje.zobaczcie kiedys kierownik druzyny pan Samo był człowiekiem z którym szło wszystko załawtic, a teraz ?zakłany fałsźywy gosc ktory udaje wielkiego dyrektora,na zebraniu trzymał sztame z gronem fałszywców-mowimy Dość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawodnik Stali -- PRAWDA napisał:
Co Ty piszesz o jakimś okradaniu. To że dostawał zawodnik z Puław jakieś pieniądze od prywatnej osoby to żadnego z zawodników to nie interesuje. On nie pobierał pieniędzy z klubu STAL Poniatowa tylko od jakiegoś prywatnego gościa. Więc proszę nie podciągać tych piniędzy pod klub. A jak chcesz wyciągać brudy na forum to nie ma problemu. Ludzie niech przeczytają to wszystko: A więc tak: Pseudo prezes powiedział że na 1 drużynę poszło 120 tyś zł. Jak przekazali to szczegółowo to po zliczeniu przez ludzi tam obecnych kwota wynosiła 90 tyś zł. Gdzie podziało się 30 tyś. Jak by tego było mało za dojazdy w tej rundzie nie zapłacili wiadomo komu ani grosza a podliczyli to do wydatkó na 1 drużynę. Co macie teraz do powiedzenia. To i tak nie wszystko. Pseudo prezes powiedział radzie drużyny prosto w oczy że go 1 drużyna nie interesuje i dla niech mogą nas rozwiązać... A na zebraniu jak przyszli wszyscy zawdonicy i kibice z miasta co prezes powiedzial--- że zawsze był za nami i wspierał nas we wszystkim. Brednie jakie niektórzy wypisują tutaj na forum są ściągnięte z kosmosu. Ale rozumiem osoby którte teraz dopchały się do koryta będą pisać na forum że to my jesteśmy źli że to nasza wina. Ludzie jeb**** się w łeb bo jak już pisałem za 2 miesiące obudzicie się z ręką w nocniku. z Drużyną zdolną do kopania w B klasie !!!
Może to i nie jest dużo, tym bardziej że zawodnik jako wzorowy obywatel odprowadzał podatek od darowizny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skarbówka napisał:
Może to i nie jest dużo, tym bardziej że zawodnik jako wzorowy obywatel odprowadzał podatek od darowizny.
Ciekawe kiedy jak pity jeszcze nie poszły a moze i ZUS opłacał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o rksie napisał:
prosty przykład daje.zobaczcie kiedys kierownik druzyny pan Samo był człowiekiem z którym szło wszystko załawtic, a teraz ?zakłany fałsźywy gosc ktory udaje wielkiego dyrektora,na zebraniu trzymał sztame z gronem fałszywców-mowimy Dość
nie będzie nam samolej pluł w twarz tak nam dopomóż BÓG
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten nasz zarzad i pracownicy klubu to naprawde niezla szejka bez zadnego planu.mozna by ich porównac do dzialan byłego Pzpn.przekręty robia gdzie tylko mogą...zniszcźyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oo rksie napisał:
ten nasz zarzad i pracownicy klubu to naprawde niezla szejka bez zadnego planu.mozna by ich porównac do dzialan byłego Pzpn.przekręty robia gdzie tylko mogą...zniszcźyc
w PONIATOWEJ głupki srają na swoje puste ŁBY , STAJA SIE POŚMIEWISKIEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...