Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bialskopodlaska klasa okręgowa: Victoria Parczew straciła fotel lidera

Utworzony przez azs, 14 czerwca 2009 r. o 22:15
po 1. huragan ma jescze szanse na utrzymanie, i nawet jesli wyleci to nie z takim hukiem jak pan trener zauwaza.. wygrana z wisła, piotrowicami czy remis w Chełmie to niektore wyniki ktorymi zawodnicy Huraganu moga sie pochwalic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sędzia w dobryniu to sku*** syn ponoć niezły słyszałem !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zasłuzyli to dsoatli kartki,proste i logiczne! ja nie slyszalem tylko bylem na meczu i widzialem wszytsko a co mowili do sedziego tego juz nie wiem. Przegrywają to trzeba rzucic sie na sedziego bo co im zostaje..java script:bbc_pop()
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do szybkastrzała: ty chyba jesteś TĘPA STRZAŁA!! c!py jesteście i tyle! nie umiecie wygrać na boisku to trzeba na kogoś zrzucić! byłem na meczu i szczerze mówiąc to sędzia potraktował was chyba ulgowo, dając tylko dwie czerwone kartki!! frajerzy jesteście i tyle!! temat uważam za zamknięty! OFF
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...