Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bilety na mecz Górnika z Wisłą Płock do nabycia w kasach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 kwietnia 2017 r. o 11:46 Powrót do artykułu
Wypad z Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesteście mile widziani w Lublinie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arena NIE dla Górnika !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale mi to promocja bilet za 1 zł a nikt niekupuje a na Motor po 20 i bardzo dużo chętnych to jakiś cud w tym Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko uważajcie jakie dzieci przywozicie na stadion bo na mecz Legii złapali jakiś bachorow z łapanki na sztukę a później cały mecz pszczeli Legia Legia Legia!!!! wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idę na meczyk i jestem dumny z tego a was oszołomy olewam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszolomy chodzą na twór Lubelski o nazwie Górnik. Każdy kto ma trochę szacunku do historii Górnika Łęczna zostaje w domu na grillu z rodziną albo pojedzie na ryby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie byliście jak Górnik był w III lidze????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakież to typowo kaczyńskie i pisowski. Jak przegrywali to cisza a jak coś wygrali to nagle garnek poleciał gratulować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Prawdziwy kibic" na grillu ale jaja! Kibic to jest z drużyną na dobre i na złe a nie jak panienka obraża się. Chłopakom zaczęło się układać, jest szansa na utrzymanie a ten kutwa na grila sobie idzie! To dopiero trzeba nie mieć honoru! Jeździłem do Łęcznej pojadę i do Lublina. Może nie byłem na wszystkich meczach może i lepiej nie grać w Lublinie ale nie pojmuje jak można źle życzyć swojemu klubowi???!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może coś więcej na temat ceny czy są jakieś rodzinne bilety czy nie.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko świnie chodzą na Górnik, na Arenie w Lblinie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko świnie chodzą na ten cyrk pinokia, na Arenie w Lublinie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bojkotowac Bojkotowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jeździłem z rodziną do Łęcznej do Lublina nie pojadę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym Panowie ta dyskusja widać po frekwencji co kibice myślą o grze Górnika w Lublinie 300 osób powyżej 18 roku życia a reszta dzieci przywiezione autobusami pod stadion z opiekunami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górnik tylko w Łęcznej ! A w Lublinie Motor !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górnik do Łęcznej Spartakus do Szarowoli Arena do wyburzenia - możnaby jakąś fabrykę postawić na tym miejscu bo galerii w mieście już w ch...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gòrnik wynajmuje Arenę na warunkach preferencyjnych (70tys.) za mecz,umowa została podpisana na rok. Prezes Kapelko chwali się że przenosiny do Lublina są rentownie lepsze niż w Łęcznej.Więc dlaczego klub z Łęcznej jeszcze nie zapłacił za ani jeden  mecz rozgrywany na Arenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na kartę wielodzietnej rodziny też wejdziecie może z dowozem dzieci plus Janusze 2800 będzie. I tak spuszcza Łęczna bo z taką widownią to blamaż dla Ekstraklasy. Za ten numer podziekujcie prezesowi i Zukowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...