Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bogusław Baniak za Mirosława Kosowskiego? Nigeryjczycy na testach w lubelskim Motorze

Utworzony przez hyrty, 26 stycznia 2010 r. o 21:58
Łukasz, Marek dajcie sobie spokój z tym klubem. Tam też wam nie zapłacą. Naprawdę tak wam ciężko o normalny klub? Chcecie wodę pić z kranu i grać na kretowiskach? Znajdzcie sobie przynajmniej klub gdzie będą piłki na treningach i zielona trawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do piłkarzy Na ostatnim walnym poparliscie zaząd który nie płacił wam po pół roku czasu więc teraz trenować i nie narzekać !!!!! było narzekać jak był czas na to a nie przyklasneliscie rządom nieudaczników a teraz płaczecie !!!! NIe ma wyrozumiałeości teraz !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chcę więcej słuchać szkutnika że prowadzi nedocjacje,są one ciężkie itd....mam to w głębokim poważaniu.Bo pisane jest to od 1,5 roku.Jak ktoś jest nieudolny to po co sie pcha w coś o cyzm nie ma pojęcia.Widocznie jest z tego dobra kasa w biednym Motorze bo napewno z miłości do klubu zarząd nie funkcjonuje.Spdniemy ligę niżej skończy się kasa od miasta....i nagle zarząd sie rozpłynie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzialacze Motoru to wielki skandal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chce mi sie już słuchać o tych negocjacjach , spółce itp. ale i głupich wpisów że zarząd to skandal że kasę trzepie i nic nie robi też czytać już nie chcę - niemodne i deb***ne, jak ktoś ma pomysł na inny zarząd to kiego c...a na zebranie nie przyszedł nie kandydowal ani niezadowolenia swojego niewyraził i innego zarządu do którego notabene wielu chętnych nie było. Piepszyć o prezesie i zarządzie i ich niebotycznych zarobkach byle pajac może a skontrolować ich nie potrafi nikt nawet Wielki Kibic od siedmiu boleści. Zacznijcie może pomagać a nie zachowujcie się wszyscy jak lubelskie gazety bo to juz nudne się robi i zniechęca do zarządu, klubu, kibiców a przedewszystkim tych kibiców co wszystko niby wiedzą i nic nie potrafią zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A do czego przypasować to zdjęcie: Łada - Tomasowia - głupki jedne z nocnika wschodniego o wschodniej kulturze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciu jest m.in. Nigeryjczyk Udoudo (grał w barwach Stali Rzeszów) testowany przez Motor. Wystarczy pomyśleć, o ile to możliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...